Nowe szkolenia na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Będzie o sztucznej inteligencji

16.10.2023

Kolejny tydzień przynosi szereg szkoleń w których warto wziąć udział! Co ciekawego znajdziecie na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości? – Nowy tydzień to kolejne tematy, które interesują pracowników i przedsiębiorców. Jesień sprzyja szkoleniom i poszerzaniu swoich kompetencji. Widzimy, że frekwencja na naszych szkoleniach w październiku rośnie z tygodnia na tydzień – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Na jakie szkolenia zapraszamy Was w kolejnym tygodniu października?

To zarówno nowe tematy, jak i kontynuacje szkoleń, które najbardziej interesują przedsiębiorców i ich pracowników.

- „Jak dobrać komunikację do sposobu myślenia odbiorcy” oraz tematy związane ze sztuczną inteligencją to nowości, które już w tym tygodniu będą prezentowane na naszej platformie szkoleniowej. Zauważamy, że tematy związane z AI cieszą się dużym zainteresowaniem. Lubimy o tym mówić i słuchać w kontekście przyszłości, ale i np. zastosowania i praw związanych z chatem GPT – przyznaje Marcin Pawłowski, prezes Polskie Fundacji Przedsiębiorczości.

- Na prośbę naszych odbiorców Beata Kuśmierek zajmie się tematami związanymi z e-fakturowaniem. Wracamy do tematów związanych z podróżami służbowymi, a pod koniec tygodnia będziemy skupiać się na szkoleniu kompetencji miękkich, czyli będzie o motywacji oraz o komunikacji – mówi Marcin Pawłowski.

Kolejny tydzień będziemy zachęcać uczestników do nauki języka angielskiego. Nie zabraknie także szkoleń z arkusza kalkulacyjnego excel, które tej jesieni również biją rekordy popularności.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne, po wcześniejszej rejestracji na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Więcej informacji: www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej