Majówka z Polską Fundacją Przedsiębiorczości? Ucz się jeśli chcesz!

28.04.2023

Niektórzy w majówkę nie zamierzają robić nic poza odpoczywaniem, a inni w tym czasie nadrabiają zaległości związane z uzupełnianiem kompetencji lub poszerzaniem swojej wiedzy. Tym drugim polecamy e-learningi przygotowane przez trenerów Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. - Jesteśmy zwolennikami idei, że czasem można chcieć odpocząć od odpoczywania. Na majówkę więc, zupełnie niezobowiązująco, bez presji i bez stresu, polecamy naszą platformę szkoleniową – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenia na żywo Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości powracają już 4 maja. Jeżeli jednak długi weekend planujecie spędzić niekoniecznie tylko na lenistwie to serdecznie polecamy naszą platformę szkoleniową i e-learningi przygotowane przez naszych ekspertów.

Łącznie przygotowaliśmy już 128 e-learningów. Zobaczono je już prawie 14 tysięcy razy. Obecnie na platformie możecie zobaczyć 87 eksperckich prezentacji na tematy związane z prawem gospodarczym, prawem pracy, podatkami, IT, marketingiem, e-commerce czy coachingiem i rozwojem kompetencji miękkich.

- E-learningi to sposób na to, by uzupełniać swoją wiedzę zawsze kiedy tylko chcecie. Rozwijamy tę ofertę, bo wiemy, że nie wszyscy mają czas i możliwości uczestniczyć w szkoleniach na żywo – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. - To także możliwość powtórzenia informacji, które zdobyliśmy na szkoleniu – dodaje Prezes PFP.

E-learningi pogrupowane są tematycznie, co jest jedną z nowych funkcji naszej platformy. Znajdziemy takie sekcje jak: z SQL, Pythona, C++, ABC Przedsiębiorczości, Wstępu do rachunkowości, Excela oraz Obierz kurs na siebie.

Szczególnej uwadze polecamy najnowszy zapis, w którym swoją wiedzą dzieli się jedna z najbardziej rozchwytywanych ekspertek Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości mec. Maja Grzegorczyk. E-learning nosi tytuł: "Przegląd zmian w prawie pracy 2023 cz.1 i cz.2" - Jest to szkolenie które w tym roku pobiło wszelkie rekordy popularności i frekwencji, co oznacza, że tematy związane z prawem pracy są w tym kwartale szczególnie pożądane – mówi Marcin Pawłowski.

Więcej informacji znajdziecie na stronie https://szkolenia.pfp.com.pl/szkolenia?viewType=Elearning 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej