Kolejne wydarzenie w ramach cyklu „Szczecin Biznes Inspiracje” przed nami

24.10.2023

Networking, poznanie szczegółów działania firm ze Szczecina oraz ciekawe prezentacje artystyczne – to stałe elementy wydarzenia Szczecin Biznes Inspiracje, powstałego z inicjatywy prezydenta Szczecina Piotra Krzystka. Spotkanie odbędzie się 9 listopada, a Polska Fundacja Przedsiębiorczości jest jednym z partnerów wydarzenia.

Inicjatywa Szczecin Biznes Inspiracje to pomysł urzędu miasta w Szczecinie, który ma na celu integracje szczecińskich przedsiębiorców i instytucji otoczenia biznesu. Spotkanie odbywają się regularnie i składają z kilku elementów: prezentacji inicjatyw studentów i przedsiębiorców, prezentacji inicjatywy kooperacja.pl oraz networkingu i części artystycznych.

- To pomysł, który bardzo sobie cenimy, nie tylko dlatego, że mamy okazję do spotkania i rozmowy, ale i poznajemy firmy ze Szczecina i ich bardzo ciekawe inicjatywy. Ten projekt pokazuje, że mamy w Szczecinie bardzo zdolnych przedsiębiorców, a czasem nie jesteśmy świadomi ich potencjału, aktywności i planów związanych z ekspansją poza Szczecin. Firmy, które zaprezentują się w listopadzie znam i jestem pewien, że np. FDomes to firma, która podbijać będzie cały świat i przynosić nam dumę – mówi Marcin Pawłowski, prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Projekt Szczecin Biznes Inspiracje powstał z inicjatywy magistratu, ale na stałe z pomysłem związane są takie instytucje jak: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Północna Izba Gospodarcza, Kobietowo.pl, Rada Kobiet przy prezydencie Szczecina, Business Club Szczecin, Rada Gospodarcza przy prezydencie Szczecina.

Jakie prezentacje czekają na 9 listopada w Willi Lentza?
• Prezentacja FRRAZ FRRAZ - Fundacja Reaktywacji Rzemiosła i Aktywizacji Zawodowej Monika Gielar
• Prezentacja Grupa IT - Krzysztof Wiśniewski
• Prezentacja FDomes – Agnieszka Wójcikowska
• Prezentacja Patrik Fassero Gamba

Spotkanie będzie mieć miejsce 9 listopada, a po prezentacjach przedsiębiorców zaplanowano networking oraz część artystyczną.

Przedsiębiorców chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o przeslanie zgłoszenia na adres szkolenia@pfp.com.pl  - w treści e-maila należy podać imię i nazwisko osoby biorącej udział oraz nazwę reprezentowanej firmy. Na zgłoszenia czekamy do 29 października br.

 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej