Przed nami kolejny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – proponujemy 12 merytorycznych szkoleń

08.11.2022

Tydzień Przedsiębiorczości to inicjatywa, która ma na celu promowanie niezależności gospodarczej raz zakładania własnego biznesu, jako sposobu na życie. To cenna inicjatywa i Polska Fundacja Przedsiębiorczości już kolejny raz się do niej przyłącza. W ramach „Tygodnia” promować będziemy naszą działalność oraz bezpłatne szkolenia, które oferowane są przedsiębiorcom za pośrednictwem naszej platformy szkoleniowej.

„Promujemy i wspieramy przedsiębiorczość”

To już 15. edycja Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce. Odbywać się będzie ona w całej Polsce od 14 do 20 listopada. W tym czasie zaplanowano spotkania, wykłady i wydarzenia mające na celu dyskusję o bieżącej sytuacji gospodarczej i perspektywach przedsiębiorców. Priorytetem jest jednak uświadamianie społeczeństwu jak istotna jest przedsiębiorczość i jak duże znaczenie dla całej gospodarki ma sektor MŚP.

W województwie zachodniopomorskim dominującą instytucją zaangażowaną w organizację wydarzeń Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Szkolenia prowadzone są na platformie szkoleniowej PFP stąd wziąć w nich udział może każdy zainteresowany bez względu na to z jakiego regionu pochodzi.

- Chcemy docierać z naszą ofertą do wszystkich przedsiębiorców stąd nasze zaangażowanie w takie święto przedsiębiorczości – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

– Nasze szkolenia skrojone są pod potrzeby przedsiębiorców, tak dobraliśmy tematy, by skorzystały z nich osoby startujące ze swoim biznesem, ale i te, które szukają pomysłów na rozwój – dodaje Marcin Pawłowski.

5 dni, 12 szkoleń, najlepsi eksperci – PFP na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach Tygodnia Przedsiębiorczości zaproponujemy 12 szkoleń. Odbywać się będą one od poniedziałku (14.11) do piątku (18.11).

- Kategorie szkoleń to „pierwszy biznes”, „umiejętności miękkie”, „finanse i księgowość”, „prawo”, „firma i zarządzanie” oraz „mindfulness”. Tematy to między innymi: „ABC Przedsiębiorczości – optymalne decyzje na starcie”, „Zarządzanie czasem jako umiejętność przydatna w pracy i w biznesie” czy „Praca w godzinach nadliczbowych”. Szkolenia poprowadzą nasi najpopularniejsi eksperci: Beata Kuśmierek, Maja Grzegorczyk, Iwona Caputa czy Małgorzata Krawczak – mówi Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

Rok temu szkolenia PFP w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – zapraszamy do zapisów.

Więcej informacji: www.szkolenia.pfp.com.pl, https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej