Podcast: Zmienić miejsce pracy czy może zawód? Walka z wypaleniem zawodowym to problem na wielu przestrzeniach.

16.09.2022

Platforma Szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości jesienią zaprasza na zupełnie nowe szkolenia – nowe tematy, nowi trenerzy i szkoleniowcy oraz mnóstwo pomysłów o których będziemy mówić niebawem przed nami. We wrześniu na szkolenia zaprasza coach Małgorzata Krawczak. Trenerka zajmuje się tematami związanymi z wypaleniem zawodowym, kreacją lidera oraz dobrym i kompletnym funkcjonowaniem w pracy i poza miejscem pracy.

By wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez coach Małgorzatę Krawczak wystarczy zarejestrować się na platformie szkoleniowej PFP. Zapraszamy do wysłuchania podcastu na naszym kanale YouTube (klik) – z trenerką rozmawia Michał Kaczmarek.

Jesienne szkolenia coach Małgorzaty Krawczak. Będzie dużo o emocjach

Coach Małgorzata Krawczak prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, mindfullness i poprawiania relacji w firmach.

- Nowe pomysły to w dużej mierze inicjatywa osób, które uczestniczą w zajęciach. Będziemy mówić o radzeniu ze swoimi emocjami, o odwadze w podejmowaniu decyzji, o wypaleniu zawodowym czy o kształtowaniu pozycji lidera w firmie. Cieszy mnie, że uczestnicy szkoleń po kilku miesiącach naszej współpracy pojawia się wiele pytań, wiele sugestii i pomysłów o czym chcieliby rozmawiać. Platforma szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości stała się przestrzenią edukacyjną, ale także miejscem wymiany myśli i doświadczeń. Zawsze bardzo mnie cieszy, gdy po zakończonym szkoleniu jest burzliwa dyskusja o relacjach w firmie, o tym jak zachować się w danych sytuacjach – mówi coach Małgorzata Krawczak. – Jak poznać siebie, by być lepszym pracodawcom i pracownikiem? Jak poprawić komunikację w firmie? Jak działać efektywnie, a nie tylko efektownie? Chciałabym na platformie rozmawiać z ludźmi, a nie z „biznesmenami” i „bizneswoman”. Coraz bardziej się to udaje – mówi coach Małgorzata Krawczak.

Jak walczyć z wypaleniem zawodowym? Okazuje się, że wiele takich diagnoz pojawia się we wrześniu. Dlaczego?

We wrześniu pojawia się nowy temat dotyczący wypalenia zawodowego. 14 września obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Wypaleniem Zawodowym.

- Wypalenie zawodowe to tak naprawdę emanacja naszych lęków i napięć, które tworzą niechęć do naszego miejsca pracy. To wypadkowa zmęczenia, trudnych relacji z pracodawcą i pracownikami oraz efekt pewnej monotonii życiowej w wielu płaszczyznach. To nie jest tak, że wypalenie zawodowe trwa tydzień. Na to pracujemy miesiącami albo nawet latami. Cieszę się, że mówimy o tym we wrześniu. Teoretycznie wróciliśmy szczęśliwi i zadowoleni po urlopach. Jeżeli się jednak okazuje, że wracamy do pracy zdenerwowani i sfrustrowani tym, że musimy tam być, to znaczy, że jesteśmy na dobrej drodze do wypalenia zawodowego – mówi coach Małgorzata Krawczak.

Serdecznie zachęcamy do udziału w szkoleniach. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej