„Partnerstwo w biznesie” - Startują bezpłatne szkolenia dedykowane dla przedsiębiorców oraz sektora rolniczego. Powiemy o Polskim Ładzie, ale i o sukcesji czy cyberbezpieczeństwie

04.02.2022

Polska Fundacja Przedsiębiorczości rozszerza zakres prowadzonych szkoleń o kolejną grupę gospodarczą. Tym razem oferta bezpłatnych szkoleń adresowana jest nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla rolników. – Cykl „Partnerstwo w biznesie” jest efektem współpracy PFP z Grupą SGB.

Przedsiębiorcy z mikro, małych i średnich firm oraz rolnicy to w znakomitej większości klienci Spółdzielczej Grupy Bankowej, do której należy ponad 180 Banków Spółdzielczych i SGB-Bank SA. To właśnie z myślą o nich, we współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości powstał cykl szkoleń „Partnerstwo w biznesie”. Pierwsze szkolenie już 9 lutego. Program szkoleń został przygotowany tak, by odpowiadać również na potrzeby tej bardzo ważnej grupy zawodowej.

Przygotowujemy sześć szkoleń online, oczywiście bezpłatnych, z których będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani. Oczywiście priorytetem jest wiedza, która będzie przydatna przedsiębiorcom i sektorowi rolniczemu. Nasi eksperci są również gotowi, by odpowiedzieć na wszystkie pytania – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie.

Sześć najbliższych szkoleń, odbywać się będzie online na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Mogą wziąć w nich udział wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy i rolnicy.

• Polski Ład – niezbędnik wiedzy dla sektora rolniczego (9.02.2022) [klik]
• Polski Ład – niezbędnik dla przedsiębiorców (16.02.2022) [klik]
Dziedziczenie firmy (23.02.2022) [klik]
Sukcesja w przedsiębiorstwach z sektora rolniczego (2.03.2022) [klik]
• Cyberbezpieczeństwo dla Ciebie i dla Twojej firmy (9.03.2022) [klik]
• Jak rozwinąć biznes dzięki mediom społecznościowym? (16.03.2022) [klik]

Współpraca ze środowiskiem rolniczym to kolejna okazja do poszerzenia spektrum działania Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Pokazujemy, że nasza platforma szkoleniowa ma wiele funkcji. Możemy przygotowywać szkolenia skrojone na miarę pod oczekiwania konkretnych przedsiębiorców. Opracowując harmonogram tematyczny do nowego cyklu rozmawialiśmy również o potrzebach rolników jeżeli chodzi o szkolenia. Potwierdziły się nasze teorie, że oni też chcą jak najwięcej wiedzieć na temat Polskiego Ładu. Również tematy związane z sukcesją są tutaj bardzo ważne. Wiele gospodarstw rolnych to wielopokoleniowe dziedzictwo, rodziny chcą, by było ono zachowane i rozwijane. O tym też będziemy mówić. Szkolenia są bezpłatne, a ich zapis będzie dostępny przez kolejne 24 godziny na platformie – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenia dotyczące Polskiego Ładu poprowadzi Beata Kuśmierek, trener i ekspert gospodarczy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

To moje ulubione szkolenie. Niezbędnik przedsiębiorcy to tabletka wiedzy, którą powinien każdy posiadać. Będziemy mówić o szczegółach Polskiego Ładu, o płatności bezgotówkowej, nielegalnym zatrudnieniu. Staram się zmieścić w dwie godziny wszystko to, co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien na temat zmian, które właśnie weszły w życie – mówi Beata Kuśmierek.

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z Polską Fundacją Przedsiębiorczości by wspólnie stworzyć szkolenia eksperckie z myślą o naszych klientach biznesowych: przedsiębiorcach mikro, małych i średnich oraz o rolnikach. Chcemy wspierać ich w zdobyciu dodatkowych kompetencji i praktycznej wiedzy. Banki Spółdzielcze SGB są solidnym partnerem finansowym wspierającym lokalny biznes w realizacji celów, marzeń i ambicji. Tematyka szkoleń jest różnorodna tak jak różnorodni są przedsiębiorcy. W pierwszych spotkaniach szkoleniowych skupimy się na sektorze rolniczym, dla którego przeznaczymy trzy dedykowane panele eksperckie. Nie zapominamy również o innych przedsiębiorcach dla których zostały stworzone panele z Polskiego Ładu, Cyberbezpieczeństwa czy social media – mówi Mirosław Skiba, Prezes Zarządu SGB-Banku SA

Więcej informacji na temat szkoleń znajdziecie na Platformie Szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej