Nowy cykl szkoleń - Od zera do bohatera - Poznaj Excela!

09.11.2022

Jak pokochać Excela? „Na świecie tego programu używa prawie miliard osób. Mało kto robi to dobrze i sprawnie”

Dla jednych niezbędne narzędzie do pracy, a dla innych biurowy koszmar, którego unikają, kiedy tylko mogą – Excel. Dokument kalkulacyjny nie należy do najprostszych, ale poznanie kilku jego tajemnic może nie tylko sprawić, że nasza praca stanie się łatwiejsza, ale i staniemy się atrakcyjniejsi dla naszych pracodawców. Polska Fundacja Przedsiębiorczości rozpoczyna cykl szkoleń „Od zera do bohatera – poznaj Excela”. Pierwsze cztery szkolenia online prowadzone przez Bartłomieja Samela odbędą się w tym roku, a kolejne zaplanowano na pierwszy kwartał roku 2023.

Obejrzyj zaproszenie na szkolenie na naszym kanale YouTube (klik)

Cykl „Od zera do bohatera – poznaj Excela” to odpowiedź na wiele sugestii uczestników szkoleń Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Temat arkusza kalkulacyjnego to dla wielu pracowników i menadżerów prawdziwa zmora. – Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy muszą Excela poznać bliżej, ale dotychczas nie mieli na to czasu lub po prostu uznali, że tak skomplikowany mechanizm wymaga szerszego zgłębienia tematu i dobrego nauczyciela. Nasze szkolenia będą swoistym „poprowadzeniem za rękę” wszystkich tych, którzy Excela chcą poznać bliżej. Od treści podstawowych po bardziej zaawansowane funkcje – mówi prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości Marcin Pawłowski.

- To kolejny przykład, że odpowiadamy na potrzeby naszych uczestników szkoleń. Wiemy, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się szkolenia z zakresu e-commerce czy marketingu internetowego. Okazuje się, że techniki administracyjne to wiedza bardzo potrzebna i bardzo uniwersalna dla niemal wszystkich menadżerów – mówi Prezes PFP.

Cztery szkolenia „na start”, a potem kontynuacja w roku 2023. Polska Fundacja Przedsiębiorczości podpowie jak zaprzyjaźnić się z Excelem

Pierwsze szkolenie odbędzie się 24 listopada, kolejne 28 listopada. Następne 14 i 19 grudnia. Trener zacznie od przedstawienia podstawowych informacji, a każde kolejne szkolenie będzie zgłębiać wiedzę uczestników.

- W Internecie dostępna jest statystyka, mówiąca, że Excela używa trochę ponad 1 miliard osób na całym świecie. Jest to jedno z najbardziej popularnych narzędzi biurowych. Z uwagi na to, jak bardzo Excel jest rozbudowany, może budzić respekt. Dołącz do prowadzonych przeze mnie sesji szkoleniowych, gdzie wspólnie przejdziemy drogę „Od zera do Excelowego bohatera”. To pierwsza sesja z tego cyklu - zapraszam więc wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z Excelem, osoby początkujące oraz takie, które pracują z Excelem raz na jakiś czas, ale nie jest to ich ulubiony element pracy. W czasie tego spotkania przejdziemy przez absolutne podstawy. Zawsze jednak staram się, aby przykłady które prezentuję, były maksymalnie zbliżone do typowych, codziennych zadań w pracy – mówi o pierwszym szkoleniu Bartłomiej Samel, trener Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Zapisy na szkolenia oraz szczegółowe informacje znajdziecie na naszej platformie szkoleniowej (klik)

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej