50 tysięcy uczestników szkoleń Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. „Gigantyczne, wciąż rosnące zapotrzebowanie”

23.11.2022

- Jesteśmy gigantycznie podbudowani tym, że blisko dwukrotnie udało się przebić założenia, które przyjęliśmy na początku tego roku. Zakładaliśmy 30 tysięcy uczestników, a już w listopadzie przekroczona została liczba 50 tysięcy. To wielki sukces naszych trenerów oraz całego zespołu przygotowującego platformę. Nie ukrywam, że mamy jeszcze większe ambicje, a propozycje, które szykujemy mogą jeszcze mocniej napędzić zainteresowanie naszą platformą – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

50 tysięcy uczestników szkoleń PFP. „Pękła granica, która wydawała się nam nie do osiągnięcia tak szybko”

Platforma Szkoleniowa Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości miała ambicje stać się liderem rynku w oferowaniu przedsiębiorcom bezpłatnych, merytorycznych szkoleń online. PFP dotychczas organizowało szkolenia stacjonarne, ale pandemia sprawiła, że ten model edukacyjny należało zweryfikować. Pomysł szkoleń online okazał się gigantycznym sukcesem o czym świadczy frekwencja.

- Podczas szkolenia numer 426, przekroczyliśmy liczbę 50 tysięcy uczestników. To wielki sukces naszych pracowników, trenerów i partnerów. Nasza platforma to kopalnia merytorycznej wiedzy, uniwersalnej dla wszystkich przedsiębiorców. Zależało nam na dużej różnorodności tematycznej i proponowaniu przedsiębiorcom wiedzy na najwyższym poziomie – mówi Prezes Marcin Pawłowski.

- Cieszy nas, że platforma pod kątem tematycznym nie ma „najsłabszych ogniw”. Wielkim zainteresowaniem cieszą się zagadnienia prawne, podatkowe, marketingowe czy mindfulness, coaching i kompetencje miękkie. Co ważne, sami uczestnicy szkoleń sugerują nam, jakie tematy ich interesują i staramy się w kolejnych miesiącach wprowadzać te pomysły do agendy szkoleniowej i poszukiwać w tym zakresie interesujących trenerów – mówi Marcin Pawłowski.

Plany? Stawiamy na IT i… Excela!

Sukces platformy już w pierwszym roku funkcjonowania nie oznacza, że Polska Fundacja Przedsiębiorczości zamierza spocząć na laurach. Już w grudniu pojawiają się pilotażowo dwie nowe pozycje, które znów biją rekordy zainteresowania.

- Cykl „Zaprogramuj się.. na sukces” to pomysł na cykl dziesięciu szkoleń, które złożą się na szkoleniowy event online na temat programowania, branży IT i prowadzenia własnego biznesu w tym sektorze. Są również wstępem i zachęceniem do korzystania z naszych elearningów dotyczących programowania. Na platformie dostępne są już szkolenia z C++, na dniachpojawi się kolejny e-learning dotczący - Phytona. Drugi temat to szkolenia z funkcjonalności arkusza kalkulacyjnego Excel. Tutaj musieliśmy pomnożyć ilość planowanych szkoleń i rozbić je na grupy, bo zapisujący się chętni, liczeni byli już w setkach – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i na pewno przygotujemy już w pierwszym kwartale roku 2023 kilka nowych pomysłów – dodaje.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej