Zapraszamy na nieodpłatne szkolenia w lutym

02.02.2021

Luty pełen szkoleń w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości
- Zima i czas pandemii koronawirusa to dobry czas na działanie dążące do samorozwoju, szukania dla siebie nowych ścieżek kariery lub poszerzania kompetencji. Polska Fundacja Przedsiębiorczości bardzo aktywnie działa w przestrzeni szkoleń online, proponując przedsiębiorcom oraz osobom, które planują założyć działalność gospodarczą szereg praktycznych szkoleń w formule online. W lutym nie zabraknie okazji do wspólnej edukacji. Przed nami tematy, które słuchacze już znają, ale i szereg nowych, bardzo istotnych zagadnień – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie.

W lutym odbędą się 34 nieodpłatne szkolenia. Wszystkie online. Zapisy nadal są możliwe poprzez stronę Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Zakres tematyczny szkoleń oferowanych przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w lutym jest bardzo bogaty. Będziemy informować zarówno o zmianach w podatkach dochodowych jak i o tym, jak prawidłowo i zgodnie z prawem powinno wyglądać rozwiązanie umowy o pracę. Poruszymy również bardzo istotny i budzący spore kontrowersje temat opodatkowania spółek komandytowych. W drugiej połowie miesiąca pojawią się również tematy związane z ochroną danych osobowych. Jak co miesiąc zapraszamy również na szkolenia dotyczące budowania marki własnej w Internecie, modelu biznesowego czy strategii promocji w social mediach.
- Polska Fundacja Przedsiębiorczości przygotowując szkolenia opiera się na najlepszych specjalistach, takich jak: Rafał Jaworski, Maja Grzegorczyk, Beata Kuśmierek czy Elżbieta Stelmach. To znane osoby, które przekazują swoją wiedzę w sposób, który przemawia do przedsiębiorców i pozwala na wdrażanie porad i informacji do bieżącego funkcjonowania firm. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na szkolenia i prosimy o bieżące śledzenie strony internetowej fundacji, bo już w najbliższym czasie pojawią się kolejne informacje o szkoleniach, podcastach i webinarach, które będą dostępne online – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.


Aktualna lista szkoleń: [KLIK]

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej