Webinar: Zarządzanie kryzysem – firmy uczą się działać w czasie pandemii koronawirusa.

27.01.2021

Spodziewaj się niespodziewanego! Przedsiębiorco, czym może zaskoczyć Cię rok 2021?

„Biznes lubi spokój” - to oczywiste zdanie jest potwierdzeniem, że przedsiębiorcy mogą spokojnie planować zatrudnienie pracowników, rozwijanie działalności oraz poszerzanie oferty w kierunku klientów. Niestety od momentu wybuchu pandemii koronawirusa trudno jest mówić o tym, że przedsiębiorcy mają spokojne warunki do rozwijania swojej działalności. Czy rok 2021 przyniesie zmiany? Jak radzić sobie w tym trudnym czasie? Skąd brać środki? Jak planować rozwój długoterminowy, kiedy nie wiadomo, co w gospodarce będzie się działo za miesiąc? O tym będziemy rozmawiali w kolejnym WEBINARZE LIVE PFP.

Trzecia fala koronawirusa, przedłużający się lockdown, problem ze szczepieniami, kolejne mutacje koronawirusa – media codziennie bombardują nas kolejnymi informacjami o pandemii COVID-19. Żaden przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na to, by ignorować sygnały, które płyną do gospodarki ze świata – czy bieżąca sytuacja powinna wpływać na weryfikację naszych planów odnośnie rozwoju firmy? Jak podejmować decyzje np. o optymalizacji działania? Skąd czerpać środki na działalność? Na te, ale i wiele innych pytań odpowiemy podczas kolejnego WEBINARU Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- W czasie pandemii koronawirusa przedsiębiorcy zupełnie niechcący stali się specjalistami od zarządzania kryzysowego i zarządzania ryzykiem. Zmiennych jest mnóstwo i możemy powiedzieć, że od marca 2020 każdego dnia gospodarka zaskakuje nas nowymi informacjami. Musimy w tym świecie się odnajdywać i pracować możliwie efektywnie. Nasz webinar pomoże w odpowiedzi na pytanie jak to zrobić – zapowiada Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Wśród zaproszonych gości są eksperci finansowi, naukowcy oraz ekonomiści. Przed nami więc pasjonująca dyskusja. Początek o godzinie 11:00 na żywo na profilu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz na portalu wszczecinie.pl. Prowadzi Michał Kaczmarek.

 

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej