Podcast: Biznes Nowej Ery, czyli szkolenia skrojone pod oczekiwania przedsiębiorców

18.11.2021

Biznes Nowej Ery, czyli szkolenia skrojone pod oczekiwania przedsiębiorców

Za nami pierwsze szkolenia z cyklu Biznes Nowej Ery zainicjowane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości oraz Bank Santander. Spotkania były bardzo merytoryczne i spotkały się z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców w całej Polsce. Kolejne odbywać się będą jeszcze w tym miesiącu oraz w kolejnych z częstotliwością co drugi wtorek. – Polska Fundacja Przedsiębiorczości posiada nowoczesną platformę szkoleniową, naturalną rzeczą jest więc, że wspieramy przedsiębiorców nie tylko finansowo, ale i merytorycznie. Biznes Nowej Ery to innowacyjny projekt szkoleniowy, który zakłada dostarczanie przedsiębiorcom bardzo specjalistycznej wiedzy, przydatnej w prowadzeniu codziennej działalności. Bardzo nas cieszy i jest powodem do dumy wsparcie tak silnego partnera jak bank Santander – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Zachęcamy do wysłuchnia podcastu na naszym kanale YouTube.

Pierwsze dwa szkolenia prowadziła ekspertka PFP Maja Grzegorczyk. Tematyka dotyczyła między innymi ustawy AML, która obejmuje duży zasięg przedsiębiorców, a jednocześnie dla wielu branż pozostaje zagadką. Biznes Nowej Ery angażuje wielu ekspertów. Łącznie zaplanowanych jest 20 szkoleń, które będą odbywać się do czerwca. Udział w nich jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

- Dużo czasu spędziliśmy z bankiem Santander na rozmowach o tym, co jest ważne dla przedsiębiorców i ich pracowników. Przygotowaliśmy program odpowiadający na potrzeby bieżące np. zmiany prawno-podatkowe czy cyberbezpieczeństwo. Program ma mieć jednak charakter uniwersalny, będziemy bazować na wiedzy i doświadczeniu ekspertów zarówno naszych jak i banku – mówi Marcin Pawłowski, Prezes PFP. – Podpisujemy porozumienia z instytucjami, które dostarczają wiedzę, szkolenia, nowe umiejętności przedsiębiorcom i swojemu otoczeniu gospodarczemu. Fundacja ma szeroki zasięg i renomę, jesteśmy z Santanderem połączeniem dwóch podmiotów, które są gotowe działać dla dobra rozwoju gospodarki – dodaje Pawłowski.

- Program jest tak zbudowany, by wspierać w przedsiębiorcach nowe kompetencje. Będziemy rozmawiać o nowych kanałach dystrybucji usług i produktów czy o realizacji nowych zadań. Nie zabraknie także informacji o pozyskiwaniu środków finansowych czy o zabezpieczaniu potrzeb finansowych podmiotów gospodarczych – dodaje prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. – Cykl szkoleń został przygotowany z dużym wyprzedzeniem. Chcemy podpisywać nowe porozumienia z partnerami przy jednoczesnej realizacji jak największej ilości inicjatyw własnych. Rozmawiamy z ponad dziesięcioma innymi podmiotami i liczymy, że nowych projektów będzie znacznie więcej – dodaje.

Jak zapowiada Prezes Marcin Pawłowski projekt Biznes Nowej Ery to pierwsza, ale nie ostatnia wspólna inicjatywa banku Santander oraz Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Więcej informacji na temat szkoleń znajdziecie na stronie www.szkolenia.pfp.com.pl 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej