Marcowe szkolenia w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości! „Stawiamy na praktyczną i uniwersalną wiedzę”

02.03.2021

Polska Fundacja Przedsiębiorczości nie zwalnia tempa! Przed nami kolejny miesiąc pełen interesujących szkoleń online, w których bezpłatnie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani - Kontynuować będziemy cykle, które cieszą się wielkim zainteresowaniem przedsiębiorców. Tematy szkoleń dotyczyć będą zarówno e-commerce jak i handlu stacjonarnego czy działań rozwojowych, bardzo przydatnych przedsiębiorcom w trudnych czasach pandemii koronawirusa – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Szkolenia prowadzą uznani eksperci, do których w marcu dołączyła coach i trener biznesu Anita Gałek.

Pierwsze szkolenie będzie miało miejsce już 2 marca, a ostatnie 30 marca. Możemy więc śmiało powiedzieć, że przedsiębiorcy żądni wiedzy codziennie znajdą w ofercie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości coś dla siebie. Dostęp do wiedzy jest bezpłatny po wcześniejszym zapisaniu się na spotkanie.

Szkolenia w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości odbywają się cyklicznie. W marcu należy spodziewać się następujących zagadnień:

  • Dobre praktyki tworzenia sklepu internetowego
  • Zmiany podatkowe na rok 2021
  • Blog firmowy
  • ABC Przedsiębiorczości, czyli jak założyć firmę
  • Jak zwiększyć sprzedaż? Podstawowe techniki handlowe
  • Trudny klient, czy trudna sytuacja obsługowa?
  • Narzędzia Google bez tajemnic
  • Analiza kosztów i kalkulacja cen dla trzech rodzajów działalności gospodarczej

- Polska Fundacja Przedsiębiorczości jak zawsze stawia na praktyczną i uniwersalną wiedzę. Chcemy, by przedsiębiorcy biorący udział w szkoleniach mogli bez względu na branże korzystać z treści, które przyswoją podczas szkoleń – mówi Prezes PFP Marcin Pawłowski. - W marcu dowiemy się jak uruchomić sklep internetowy i jak przyciągnąć do niego klientów. Powiemy jakich zmian podatkowych należy się spodziewać w kolejnych miesiącach. Nowością będą szkolenia z zakresu obsługi klientów proponowane przez p. Anitę Gałek. Nie zabraknie także tematów ekonomicznych związanych z prowadzeniem biznesu, kosztami, optymalizacją czy kalkulacją cen – dodaje Marcin Pawłowski.

Więcej informacji na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie [KLIK]

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej