Jak zrealizować marzenie o własnej firmie? Podpowiemy już 21 kwietnia!

19.04.2021

Polska Fundacja Przedsiębiorczości poszerza współpracę z Santander Universidades. Już niebawem zaangażowani będziemy w kolejną inicjatywę realizowaną przez organizację. – Nie ukrywam, że byłem związany z bankiem Santander przez ponad 20 lat, więc bardzo mnie cieszy możliwość realizowania wspólnych działań. Szczególnie, gdy mają one charakter społeczny – mówi Marcin Pawłowski, Prezes PFP. Na czym polegać będzie wspomniana inicjatywa?

Santander Bank Polska wraz z Wyższą Szkołą Bankową We Wrocławiu zaprasza do udziału w Akademii Biznesu Rodzinnego, podczas której uczestnicy będą mogli spotkać się online z polskimi biznesmenami. Przedsiębiorcy podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem dotyczącym tego, jak stworzyli swoje firmy, co przyniosło im sukces i na jakie przeszkody trafili budując prężnie działającą firmę rodzinną. W wydarzeniu uczestniczyć będzie również Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem.
- Widzimy jak wiele możemy zrealizować dobrych i pożytecznych pomysłów łącząc swoje siły, stąd nasz udział w inicjatywie Santander Universidades. Będziemy mówić o tym jak realizować się jako przedsiębiorca, będziemy zachęcać, ale może też delikatnie przestrzegać, by być dobrze przygotowanym do prowadzenia działalności gospodarczej. Prowadzenie biznesu daje wolność w działaniu, ale może też być pułapką, bo bycie menadżerem to szereg obowiązków, które należy dopilnować. Przy wielkim panelu dyskusyjnym będziemy rozmawiali o gospodarce w bardzo szeroki sposób i z wielką chęcią Polska Fundacja Przedsiębiorczości będzie angażować się w tego typu projekty – zapowiada Prezes Marcin Pawłowski.
- Polska Fundacja Przedsiębiorczości pomaga w realizowaniu marzeń na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Nasze programy takie jak „Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie”, czy Mikropożyczki unijne na start cieszą się wielkim zainteresowaniem, nawet w czasie pandemii koronawirusa. Prowadzenie firmy to wielka rzecz, wielkie wyzwanie, spora odpowiedzialność i niewątpliwie radość, gdy okaże się, że nasze usługi czy produkty cieszą konsumentów i są potrzebne społeczeństwu. Prowadzenie firmy powinno być odpowiednio zaplanowane i wyliczone. Jako PFP od zawsze wspieramy młodych przedsiębiorców i mam wrażenie, że teraz nasze doradztwo merytoryczne i wsparcie finansowe jest szczególnie ważne – dodaje Prezes Pawłowski.

Kiedy będzie można wysłuchać przedstawiciela PFP podczas wydarzenia?
21.04.2021 (środa), godz. 15.00 -16.30
Temat spotkania: "Jak zrealizować marzenie o własnej firmie?"
Goście specjalni: dr Filip Jeleń, CEO Pure Biologics SA, Marcin Pawłowski, prezes zarządu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości
Prowadzący: dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB, dyrektor Centrum Biznesu Rodzinnego

Pełny program wydarzenia: https://media.santander.pl/pr/655276/silna-firma-w-praktyce-spotkanie-z-polskimi-przedsiebiorcami 

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej