Rekordowy „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości”

23.11.2020

Od 16 do 20 listopada Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaangażowana była w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zaproponowaliśmy mieszkańcom naszego regionu szkolenia online w zakresie tematycznym dotyczącym prowadzenia i rozwijania działalności gospodarczej. Wiele wskazuje na to, że „pandemiczna” formuła zmuszająca nas do prowadzenia szkoleń przez Internet spotkała się z dużą akceptacją audytorium. – Wyniki są doskonałe. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z merytorycznego poziomu szkoleń jak i z tego jak wielkim zainteresowaniem się cieszyły. Polska Fundacja Przedsiębiorczości zachęca do udziału w szkoleniach, które prowadzone są na bieżąco i odbywają się w formule zdalnej niemal codziennie – mówi Jacek Madej, Główny Menadżer Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie.

Szkolenia prowadzone były przez 5 dni. W ciągu 31 godzin odbyło się 16 szkoleń. Piątka trenerów przeszkoliła w sumie 545 uczestników, co jest jednym z najlepszych wyników w historii Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Polską Fundację Przedsiębiorczości. Szkolenia prowadzone były przez Piotra Sylwestrzaka, Katarzynę Łukaszuk, Katarzynę Czyż oraz ekspertów z firm Black Cat Company oraz We Commerce.
- Pandemia koronawirusa zmusiła nas do zmiany formuły prowadzonych szkoleń, ale robiliśmy wszystko, by nie straciły one ani w procencie swojej wartości merytorycznej. Udało się to dzięki zaangażowaniu trenerów oraz dzięki rosnącemu zainteresowaniu szkoleniami w Internecie. Kolejny raz podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości doradzaliśmy młodym przedsiębiorcom jak prowadzić działalność gospodarczą, dyskutowaliśmy o promocji w mediach społecznościowych czy o tym jak efektywnie działać w trudnym czasie pandemii. Zależało nam na tym, by przekazywać uczestnikom spotkań możliwie praktyczną wiedzę i mam pewność, że to się udało o czym świadczą statystyki i bardzo pozytywne opinie uczestników szkoleń – mówi Jacek Madej, Członek Zarządu oraz Główny Menadżer Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. – Szkolenia w naszej instytucji odbywają się niemal codziennie, szkolimy zarówno młodych jak i doświadczonych przedsiębiorców i mamy nadzieje, że z każdym tygodniem będzie ich coraz więcej. Jest to jedno ze statutowych działań PFP – mówi Jacek Madej.
Bieżące informacje na temat szkoleń, terminów i ich tematów dostępne są na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz w naszych mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą PFP. Wszystkie oferowane przez naszą instytucje szkolenia są bezpłatne.

 

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej