Przedświąteczne zakupowe pułapki w sieci - kto czyha na przedsiębiorców i konsumentów?

02.12.2020

Przed nami już piąta rozmowa w ramach nowego cyklu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Już w czwartek poruszymy temat bardzo istotny z punktu widzenia zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i towarzyszącemu tej porze zamieszania handlowego.
Statystyki pokazują, że ponad połowa Polaków zamierza w roku 2020 zrobić zakupy świąteczne przez Internet. To wskaźnik zdecydowanie wyższy niż w latach ubiegłych i wynika to z pandemii koronawirusa i ograniczeń w handlu stacjonarnym. Prowadzenie sklepu internetowego to dla przedsiębiorcy duża odpowiedzialność: należy zadbać o przejrzystą formułę płatności, bezpieczeństwo danych klientów oraz dostarczenie przesyłki na czas i z troską o jej odpowiednie dotarcie do klienta. To trudne zadanie, szczególnie jeżeli ilość zamówień jest kilkukrotnie wyższa niż w minionych latach.
To również intensywny czas dla konsumentów – muszą być oni ostrożni podczas zakupów, ale i powinni znać swoje prawa, gdy dojdzie do zakupu, a okaże się on prezentem nietrafionym. O przedświątecznej gorączce zakupowej i czyhających na przedsiębiorców i konsumentów pułapkach będziemy rozmawiali podczas kolejnego WEBINARU LIVE Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.
Gośćmi Michała Kaczmarka będą:
Rafał Jaworski - firma ProtectHut z Grupy TenderHut
Karolina Piliman - aplikant radcowski z Kancelarii Radców Prawnych Jędrzejewska Jędrzejewski

Transmisja live odbędzie się w czwartek 03.12.br o godzinie 11:00 na Facebooku Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Facebooku portalu wSzczecinie.

 

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej