Koniec wakacji - czas na szkolenia!

05.09.2018
Polska Fundacja Przedsiębiorczości jako instytucja wspierająca rozwój mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw ma przyjemność zaprosić na cykl szkoleń organizowanych w ramach konkursu „Przystanek sukces – biznes w Szczecinie się opłaca!”. Szkolenia kierowane są do osób zaczynających działalność gospodarczą, jak i już prowadzących rozwinięty biznes. Podczas szkoleń zostanie przekazana podstawowa wiedza związana m.in. z procedurą rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej oraz z zakresu podatków, pokazaniem możliwości narzędzi marketingowych i narzędzi do mierzenia ich jakości oraz z przygotowaniem profesjonalnego biznesplanu. Szkolenia poprowadzą doświadczeni szkoleniowcy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, wg następującego harmonogramu:
18 września 2018 r. „ABC przedsiębiorczości, czyli jak założyć własną firmę” 25 września 2018 r. „Przygotowanie biznesplanu” 26 września 2018 r. „Nowoczesne narzędzia marketingowe” 27 września 2018 r. „Otworzyłem działalność i co dalej? Jak zorganizować i prowadzić własną firmę – kompendium wiedzy dla początkujących” 5 października 2018 r. „Przygotowanie biznesplanu”
Szkolenia odbędą się w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przy ul. Monte Cassino 32 w godzinach 9:00-16:00. Podczas szkoleń uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestnictwie. Udział jest bezpłatny.
Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej www.pfp.com.pl, zakładka Szkolenia i Doradztwo/ Aktualne Szkolenia, po uprzednim wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego do Konkursu. Udział w szkoleniach nie wiąże się z koniecznością złożenia biznesplanu konkursowego

Zapraszamy na cykl szkoleń organizowanych w ramach konkursu „Przystanek sukces – biznes w Szczecinie się opłaca!”. Szkolenia kierowane są do osób zaczynających działalność gospodarczą, jak i już prowadzących rozwinięty biznes. Podczas szkoleń zostanie przekazana podstawowa wiedza związana m.in. z procedurą rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej oraz z zakresu podatków, pokazaniem możliwości narzędzi marketingowych i narzędzi do mierzenia ich jakości oraz z przygotowaniem profesjonalnego biznesplanu. Szkolenia poprowadzą doświadczeni szkoleniowcy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, wg następującego harmonogramu:

18 września 2018 r. „ABC przedsiębiorczości, czyli jak założyć własną firmę”
25 września 2018 r. „Przygotowanie biznesplanu”
26 września 2018 r. „Nowoczesne narzędzia marketingowe”
27 września 2018 r. „Otworzyłem działalność i co dalej? Jak zorganizować i prowadzić własną firmę – kompendium wiedzy dla początkujących”
5 października 2018 r. „Przygotowanie biznesplanu”

Szkolenia odbędą się w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przy ul. Monte Cassino 32 w godzinach 9:00-16:00. Podczas szkoleń uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie
o uczestnictwie. Udział jest bezpłatny.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej www.pfp.com.pl, zakładka Szkolenia i Doradztwo/ Aktualne Szkolenia, po uprzednim wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego do Konkursu.
Udział w szkoleniach nie wiąże się z koniecznością złożenia biznesplanu konkursowego.

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej