Wracaj z wakacji - napisz swój biznesplan i wygraj w ósmej edycji konkursu Przystanek Sukces

29.08.2017

Polska Fundacja Przedsiębiorczości wraz z Urzędem Miasta Szczecin, organizuje w tym roku kolejną, ósmą już edycję konkursu Przystanek Sukces - biznes w Szczecinie się opłaca!

Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do pozostania w Szczecinie, wiązania kariery zawodowej z naszym miastem oraz do zakładania własnych firm.

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie biznesplanu z opisem pomysłu na własny biznes.

Rezultatem ostatnich edycji jest utworzenie nowych firm m.in.: innowacyjna szkoła matematyki „Mat4fun” Joanny Cichockiej, Gabinet Rehabilitacji i Masażu „PRESTIGE CLINIQUE” Katarzyny Palejko (mkclinique.pl) oraz firma cateringowa „Przerwa” Patryka Wachnika (przerwaszczecin.pl).

Uczestnicy konkursu biorą również udział w specjalistycznych szkoleniach, doradztwie oraz spotkaniach z właścicielami szczecińskich firm. W poprzednich edycjach, spotkali się m.in. z założycielami następujących firm: DGS Poland, Projektowanie i Budowa Jachtów Andrzej Armiński, EPA, Read Gene, home.pl, Freedomes, CSL Internationale Spedition, Grupa CSV, Red Sky, MEGARON, P.B. CALBUD, Technopark Pomerania, Sagra Technology, Bardins, Copernicus i Chłodnia Szczecińska.

Termin składania biznesplanów upływa w dniu 30 września 2017r.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa codziennie w godzinach 8.00 – 16.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach dotyczących „Przygotowania biznesplanu” (19 i 28 września) oraz „ABC Przedsiębiorczości, czyli jak założyć własna firmę” (21 oraz 26 września). Program oraz szczegóły w zakładce Aktualne szkolenia.

Zachęcamy również do uczestnictwa w Wizytach Inspiracjach, które odbędą się na początku października – o szczegółach poinformujemy pod koniec września.

Wyniki konkursu poznamy 23 października 2017 r. na Gali Finałowej, podczas której zwycięzcom zostaną wręczone nagrody

Zapraszamy !!!

Szczegóły na stronach konkursu  http://www.przystaneksukces.pl/  https://www.facebook.com/przystaneksukces/

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z panią Izabellą Maruszczak (i.maruszczak@pfp.com.pl, tel. 91 312 92 22).

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej