Inspirujący start oraz Perły biznesu za 2016 rok

10.02.2017

Już po raz 13. w ramach konkursu gospodarczego współorganizowanego przez Polską Fundację Przedsiębiorczości, redakcję Świata Biznesu oraz portal szczecinbiznes.pl przyznano nagrody gospodarcze oraz wyróżnienia dla najbardziej inspirujących start up-ów.

Gali Pereł Biznesu towarzyszyło wręczenie dwóch wyróżnień „Inspirujący Start” przyznawanych wspólnie przez Polską Fundację Przedsiębiorczości i portal Szczecinbiznes.pl młodym przedsiębiorcom, którzy wykazali odwagę, determinację w tworzeniu od podstaw firmy, a ich postawa może być inspiracją dla osób marzących o własnym biznesie.

Pierwsze wyróżnienie przyznano Katarzynie Palejko, która otworzyła MK Clinique – gabinet rehabilitacji, masażu relaksacyjnego i rytuałów Spa. Można w nim skorzystać z najnowszych urządzeń, masaży oraz zabiegów elektroterapii, kinezyterapii i refleksoterapii. Firma MK Clinique została utworzona w czerwcu 2016 r. ze wsparciem pożyczki Funduszu Mikropożyczkowego KLON prowadzonego przez PFP.

Wyróżnienie trafiło również  do rąk Pawała Leperta, producenta opraw okularowych pod własną marką Paul Vadim Eyewear  oraz dystrybutora  okularów światowych marek do ponad 3000 salonów optycznych w kraju i za granicą. Firma Pana Pawła zaczynała w 2012 roku i korzystając ze wsparcia Regionalnego Funduszu Pożyczkowego POMERANUS osiągała z sukcesem kolejne etapy rozwoju.

Za wydarzenie roku kapituła konkursu uznała oddanie do użytku terminalu LNG w Świnoujściu. Statuetkę odebrał Artur Zawartko, wiceprezes firmy Gaz-System. Statuetkę w kategorii osobowość biznesu otrzymał Jakub Borowczyk, dyrektor zarządzający firmy brightONE ze Szczecina.

Podsumowanie konkursu miało miejsce 9 lutego w hotelu Novotel Szczecin Centrum.

Więcej o laureatach, nominowanych osobach i firmach oraz fotorelacja z gali finałowej na stronie szczecinbiznes.pl

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i jako główny partner Konkursu  już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Perły Biznesu 2017!!!

Fot. Świat Biznesu

2839_perly_biznesu_2016_fot_swiat_biznesu.jpg
2840_perly_biznesu_2016_fot_swiat_biznesu.jpg
2841_perly_biznesu_2016_fot_swiat_biznesu.jpg
2842_perly_biznesu_2016_fot_swiat_biznesu.jpg
2843_perly_biznesu_2016_fot_swiat_biznesu.jpg
2844_perly_biznesu_2016_fot_swiat_biznesu.jpg
ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej