Spotkanie Sieci Aniołów Biznesu AMBER

10.12.2015

Prezentacja innowacyjnych projektów oraz  nagrody dla kreatorów rynku early stage

Już po raz 24 Polska Fundacja Przedsiębiorczości zorganizowała spotkanie inwestorów Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Tym razem spotkaliśmy się w Warszawie.
Podczas spotkania wręczone zostały nagrody specjalne Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości prowadzącej Sieć Aniołów Biznesu AMBER dla: Krystiana Stypuły - inwestora Sieci Aniołów Biznesu AMBER - za największą aktywność inwestycyjną w Sieci oraz dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości za wkład w rozwój rynku inwestycji early stage w Polsce oraz działań na rzecz zwiększania innowacyjności przedsiębiorstw i gospodarki.

Inwestorzy mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi projektami, które szukają finansowania i zgłosiły się do Sieci Aniołow Biznesu AMBER. Były to:

  1. Polsko-amerykański projekt związany z zastosowaniem technologii RFID w centrach logistycznych i magazynach,
  2. Firma tworząca rozwiązania SaaS dla biur architektonicznych i deweloperów w zakresie wizualizacji 3D osadzonych w realnych przestrzeniach,
  3. Producent innowacyjnych kubków papierowych i maszyn do ich produkcji,
  4. Spółka opracowująca mikrosondę do diagnostyki nowotworowej i inne instrumenty medyczne.

Dodatkowo, w trakcie spotkania przedstawiciele PARP zaprezentowali efekty wsparcia środkami unijnymi w latach 2007 – 2013 w zakresie finansowania innowacji w przedsiębiorstwach oraz przedstawili plany działania w nowej perspektywie w ramach instrumentów finansowych: STARTER, BIZNEST oraz Funduszu Pożyczkowego Innowacji.

Laureatom dziękujemy i gratulujemy, a już niedługo będziemy informować o rezultatach w postaci kolejnych inwestycji zrealizowanych w ramach Sieci Aniołów Biznesu AMBER.

Zapraszamy do współpracy zarówno inwestorów jak i firmy szukające finansowania. Szczegóły na stronie www.amberinvest.org

2731_spotkanie_sieci_aniolow_biznesu_amber.jpg
2732_spotkanie_sieci_aniolow_biznesu_amber.jpg
2733_spotkanie_sieci_aniolow_biznesu_amber.jpg
2734_spotkanie_sieci_aniolow_biznesu_amber.jpg
2735_spotkanie_sieci_aniolow_biznesu_amber.jpg
ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej