Konkurs na biznesplan - Przystanek Sukces

26.03.2013

26 marca 2013 r. ruszyła kolejna edycja konkursu na biznesplan „Przystanek SUKCES w Twoim Zasięgu”. Konkurs jest swoistego rodzaju przestrzenią, w której  zamienisz swoje marzenia o własnej firmie we własną firmę. Jeśli masz pomysł na biznes i potrzebujesz narzędzi, żeby go zrealizować, weź udział w konkursie, bo:

SUKCES jest w TWOIM zasięgu!

Wśród nagród znajdują się m.in. Tablet Samsung Galaxy, usługi tworzenia stron www, kampania reklamowa Twojej nowej firmy, usługi internetowe, usługi pozycjonowania, bezpłatna obsługa księgowa, a także preferencyjne warunki pożyczki na rozwój własnej firmy.
Ponadto, Bank Zachodni WBK ufundował Nagrodę Specjalną w postaci 5 000 zł oraz rachunku firmowego!

Dołącz do nas.
Napisz biznesplan i prześlij go do Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.
Jeżeli potrzebujesz pomocy w napisaniu biznesplanu przyjdź na szkolenie, które poprowadzi praktyk biznesu. Możesz też skorzystać z indywidualnego doradztwa. Doradca pomoże napisać biznesplan i podpowie jak założyć własną firmę.

Ponadto dla uczestników konkursu przewidziany jest udział w Wizytach-Inspiracjach, czyli podróży po szczecińskich firmach, które odniosły sukces.
Przystań na chwilę i pomyśl jak zacząć własną działalność - właśnie tu w Szczecinie.

Biznesplany można nadsyłać do 30 czerwca 2013 r.

Szczegółowe informacje na temat warunków udziału w konkursie pod adresem: www.przystaneksukces.pl oraz raz na Facebooku.

Organizatorzy: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Miasto Szczecin

Sponsor Strategiczny: Bank Zachodni WBK

Sponsorzy Konkursu: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Centrum Biznesu, Enterso, Anons Press Agencja Reklamowa, Home.pl, SSI Agencja Interaktywna, Północna Izba Gospodarcza, Red Sky.

Kontakt:

Edyta Montwiłł

Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Ul. Monte Cassino 32,
70-466 Szczecin

Tel. 91 312 92 34
Fax 91 312 92 01

www.przystaneksukces.pl
e-mail: sukces@pfp.com.pl

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej