Szczecin inspiruje, czyli kaloryfer i inne wynalazki

29.11.2012

Szczecin inspiruje, czyli kaloryfer i inne wynalazki” to konferencja, na której zaprezentowane będą przykłady pomysłów skomercjalizowanych przy udziale funduszu Pomeranus Seed.

To znakomita okazja do wymiany informacji pomiędzy osobami, które są zainteresowane komercjalizacją wiedzy, pozyskiwaniem funduszy na rozpoczęcie własnej działalności, szukającymi inspiracji i środków do realizacji innowacyjnych projektów.

Organizator:

Fundusz Kapitału Zalążkowego Pomeranus Seed

Miejsce:

Siedziba Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, 
ul. Monte Casino 32, Szczecin

Czas:

4.12.2012 godz. 10.00 (rejestracja od 9.30)

Kluczowi prelegenci:

• Katarzyna Gliszczyńska, menager designu
• Andrzej Kraśnicki jr, szczeciński dziennikarz

Projekty prezentowane na konferencji:

1. Catston


Innowacyjny, łatwy w obsłudze i niedrogi rozproszony system automatyki budynków, wraz z urządzeniami monitorującymi i sterującymi wszelkimi funkcjami tzw. inteligentnego domu – ogrzewaniem, oświetleniem, wentylacją itp.

2. FinPack


Pakiet usług i aplikacji, które zapewniają efektywną i skuteczną sprzedaż ofert finansowych, przeznaczony dla pośredników finansowych, agentów nieruchomości i deweloperów. Aplikacja dostarcza informacje, porównuje i wybiera oferty finansowe dopasowane do potrzeb klienta oraz ułatwia zarządzanie relacjami z klientami.

3. Inspeo


Aplikacja do badania i analizowania kompetencji pracowników, m.in. poziomu ich wiedzy oraz cech osobowości – przygotowana dla pracodawców, pracowników, firm szkoleniowych itp. Informacje na temat pracownika zbierane są w trakcie rozwiązywania testów i wypełniania kwestionariuszy zawartych w systemie.

4. Qday.pl


Portal internetowy umożliwiający zabawę, polegającą na zbieraniu punktów za rozwiązywanie zadań, najczęściej z ukrytą w nich treścią reklamową. Zadania nie ograniczają się do suchych pytań – możliwa jest aktywność poza domem, rozwiązywanie gier i zadań logicznych itp. Zdobywane punkty wymienia się na nagrody. Dla firm promujących się przez portal stanowi on nowe narzędzie dotarcia do klientów i budowania marki.

5. Bazgroszyt.pl i „Moc Emocji” firmy Animagic


Serwisy online dla dzieci i rodziców. Gry edukacyjne i rozwojowe, które pomagają dzieciom w rozwijaniu umiejętności emocjonalnych np. empatii, pewności siebie, rozwiązywaniu konfliktów, rozwijają wyobraźnię. Całość wzbogacona produktami edukacyjnymi ze świata Kredziaków – bohaterów bazgroświata.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji.

UWAGA:

Udział w konferencji jest przewidziany wyłącznie dla zarejestrowanych uczestników.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: www.szczecin-inspiruje.evanea.pl

Dodatkowe informacje: tel. 91 312 92 49 • www.pomeranusseed.pl

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej