Przystanek Sukces - Biznes w Szczecinie się opłaca!

19.04.2011

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na biznesplan Przystanek Sukces – biznes w Szczecinie się opłaca! Podobnie jak w ubiegłym roku poszukujemy ludzi z głowami pełnymi pomysłów na własny biznes w Szczecinie.

Na wszystkich, którzy chcą, lecz nie do końca wiedzą jak napisać biznesplan, czekają doradcy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, a także specjalistyczne szkolenia z zakresu pisania biznesplanu
i zakładania własnej firmy.

Osoby, które chcą poznać założycieli najlepszych szczecińskich firm, zainspirować się ich sukcesami oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe, zapraszamy do udziału w Wizytach-Inspiracjach w firmach, które swoimi sukcesami dają najlepszy przykład na to, że biznes w Szczecinie się opłaca!
Wizyty-Inspiracje to jednodniowa podróż po szczecińskich firmach, które podbiły co najmniej rynek krajowy,
a także spotkania z ich założycielami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu zakładania
i prowadzenia własnej firmy w Szczecinie.

Dla osób, które wezmą udział w konkursie i staną do rywalizacji o miano najlepszego biznesplanu, przewidziane są cenne nagrody.

Wśród nagród znajdują się m.in. bony o wartości 2 000 zł każdy na bilety lotnicze, usługi graficzne, usługi internetowe, a także półroczna obsługa księgowa, dwa roczne kursy językowe, kurs na prawo jazdy kategorii A lub B, a także preferencyjne warunki pożyczki na rozwój własnej firmy.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie i jednocześnie w doradztwie, szkoleniach
oraz Wizytach-Inspiracjach, zapraszamy na stronę www.przystaneksukces.pl, gdzie znajdują się szczegóły wydarzenia.
Do wzięcia udziału w konkursie zachęcamy również osoby, które mają już gotowy biznesplan, który wystarczy przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym do dnia 30 czerwca 2011 r.   

Organizatorem konkursu jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Miasto Szczecin.

Sponsorami konkursu są: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Red Sky Sp. z o. o., Unity Line Sp. z o. o., Centrum Biznesu Sp. z o. o Drukarnia Cyfrowa KRANTOM, Home.pl Sp. j., Centrum Szkolenia Igielski Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua.


Więcej informacji na stronie www.przystaneksukces.pl

Kontakt:

Polska Fundacja Przedsiębiorczości

Ul. Monte Cassino 32,
70-466 Szczecin
Tel. 91 312 92 34
fax 91 312 92 01
e-mail: sukces@pfp.com.pl

 

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej