Zapraszamy do współpracy małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach projektu JOSEFIN

25.10.2010

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, realizując projekt „JOSEFIN (Joint SME Finance for Innovation)”, współfinansowany z Programu Regionu Morza Bałtyckiego 2007-2013, mającym na celu ułatwienie dostępu do finansowania innowacyjnym MSP w regionie Morza Bałtyckiego, zaprasza do współpracy:

przedsiębiorców z sektora MSP
szukających wsparcia przy realizacji
innowacyjnego, międzynarodowego przedsięwzięcia

Polska Fundacja Przedsiębiorczości w ramach projektu „JOSEFIN” (Joint SME Finance for Innovation), oferuje wsparcie dla projektodawców innowacyjnych przedsięwzięć, przygotowujących się do wejścia na rynki międzynarodowe, poprzez  indywidualny udział w pilotażowym coachingu oraz pomoc w uzyskaniu dostępu do finansowania (pożyczki, kredyty, poręczenia). Wsparcie oferowane jest przedsiębiorcom posiadającym siedzibę w województwie zachodniopomorskim.

Przedsiębiorców zainteresowanych współpracą prosimy o wypełnienie Formularza rejestracyjnego i przesłanie go na adres: m.czerniecka@pfp.com.pl, złożenie w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przy ul. Monte Cassino 32, 70-466 Szczecin, bądź wysłanie na wskazany adres Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Informacji o Projekcie udziela Pani Maria Czerniecka, tel. (91) 312 92 21; m.czerniecka@pfp.com.pl

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej