Najbliższe wydarzenia w Sieci Aniołów Biznesu Amber

21.07.2010

Już teraz trwają intensywne szkolenia dla młodych przedsięwzięć poszukujących finansowania ze strony Aniołów Biznesu. Szkolenia prowadzone przez praktyków biznesu poruszają tematykę m.in. monetyzacji serwisów internetowych, reklamy w Internecie, zasad funkcjonowania spółek prawa handlowego, czy też procesu inwestycyjnego, umowy i negocjacji. Kolejna edycja szkolenia przewidziana jest na listopad br.

Wszystkich zainteresowanych działalnością rynku venture, już teraz zapraszamy na kolejną edycję ogólnopolskiego Forum Inwestycyjnego AMBER 2010, które planowane jest w październiku br. Zeszłoroczne wydarzenie skupiło ponad 160 uczestników i blisko 200 internautów, którzy śledzili przebieg konferencji poprzez transmisję na żywo. Podczas Forum Inwestycyjnego AMBER 2009 odbyły się debaty, prezentacje innowacyjnych firm szukających finansowania oraz szkolenia dla startup’ów i inwestorów.
Tegoroczne wydarzenie również stanowić będzie platformę wymiany doświadczeń z udziałem przedstawicieli świata biznesu oraz możliwością udziału w panelach dyskusyjnych zgodnie z własnym zainteresowaniem. Podczas Forum przewidziane są wydarzenia skierowane bezpośrednio do poszukujących finansowania oraz spotkanie prezentacyjne dla inwestorów, na którym zaprezentują się projekty o najwyższej gotowości inwestycyjnej.

Dokładny program oraz lista gości ogłoszona zostanie na stronie www.forumamber.pl

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej