Konferencja Nie tylko dotacje na innowacje - efektywna komercjalizacja

05.05.2010

W imieniu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenia Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji pt. "Nie tylko dotacje na innowacje - efektywna komercjalizacja", która odbędzie się dnia 25 maja 2010r. (wtorek) o godz. 10:00 w budynku BETA Wrocławskiego Parku Technologicznego S.A. we Wrocławiu, przy ul. Klecińskiej 125.

Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną zasady funkcjonowania Funduszu Kapitału Zalążkowego POMERANUS SEED którego celem jest wsparcie kapitałowe i merytoryczne projektów, zakładających komercjalizację innowacyjnych przedsięwzięć.

W ramach Konferencji dr Krzysztof Matusiak - Prezes Zarządu SOOIPP - omówi rolę ośrodków innowacji i przedsiębiorczości w komercjalizacji nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących dotychczasowych rezultatów działań realizowanych przez te ośrodki. Pan mgr inż. Marek Winkowski - Wiceprezes Zarządu Wrocławskiego Parku Technologicznego S.A. - przedstawi, na podstawie dotychczasowych doświadczeń, jak rozwija się przedsiębiorczość akademicka, jakie mechanizmy działają dobrze, a co należy usprawnić. Ostatni z prelegentów - dr inż. Jarosław Osiadacz - przybliży temat własności intelektualnej w działalności innowacyjnej.

Wyrażamy przekonanie, iż zarówno tematyka spotkania, jak i osoby prelegentów są dla Państwa wystarczającą zachętą do wzięcia udziału w Konferencji. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia zainteresowanych uczestnictwem w konferencji przyjmowane są drogą e-mailową na adres: dynowska@technologpark.pl lub biuro@pomeranusseed.pl bądź telefonicznie: (71) 7985816, (91) 312 92 48. Proszę o podanie nazwy firmy, nazwiska uczestnika - jego telefonu i e-maila.

W "załączeniu" program Konferencji.

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej