Cykl programów informacyjno-edukacyjnych o Sieci AMBER

24.09.2009

W ramach przewidzianej w projekcie AMBER inicjatywy informacyjno-edukacyjnej, Polska Fundacja Przedsiębiorczości dokonała wyboru wykonawców do produkcji oraz emisji programów telewizyjnych i radiowych dotyczących Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Umowy o wykonanie ww. usług podpisane zostały z TVP Szczecin oraz Polskim Radiem Szczecin.

Programy dotyczyć będą inwestorów prywatnych oraz ich współpracy z przedsiębiorcami poszukującymi środków finansowych na innowacje.

W każdym odcinku prezentowane będą m.in. przykłady współpracy pomiędzy inwestorami a przedsiębiorcami poszukującymi finansowania oraz szeroko rozumiana działalność Sieci Aniołów Biznesu AMBER. Scenariusz programów oparty będzie o przykłady dobrych praktyk na podstawie doświadczeń i działalności inwestorów oraz pomysłodawców innowacyjnych projektów. Pierwsza emisja odbędzie się w październiku br. Cykl programów i audycji zakończy się w czerwcu 2010 roku.

Informacje na temat dokładnej daty i godziny emisji programów znajdą Państwo na stronie internetowej Sieci Aniołów Biznesu Amber: www.amberinvest.org

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej