test1

Ranking funduszy pożyczkowych w Polsce

01.07.2005

Ranking funduszy pożyczkowych w Polsce - Czwarty Raport Polskiego Stowarzyszenia Funduszy Pożyczkowych, najnowsze źródło informacji o funduszach pożyczkowych w Polsce wspierających mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Czwarty, najnowszy Raport PSFP według stanu na 30 czerwca 2005 roku stanowi zbiór najnowszych danych na temat sieci funduszy pożyczkowych oferujących alternatywne źródło finansowania działalności gospodarczej. W Raporcie przedstawiono stan funduszy pożyczkowych w Polsce, w tym ich liczbę, rozmieszczenie terytorialne, wielkość kapitału pożyczkowego i źródła jego pochodzenia, liczbę i wartość udzielonego wsparcia finansowego oraz jego wpływ na rynek pracy.

Opracowanie zawiera dane, w tym adresy, telefony i strony internetowe na temat 76 funduszy pożyczkowych. Raport powstał przy współudziale i pomocy organizacyjnej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz został dofinansowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Serdecznie zapraszamy do lektury Raportu, której wersja elektroniczna znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenia www.psfp.org.pl.

ISO
Strona używa cookies Dowiedz się więcej