Lista aktualności

Wybierz rok:

Projekt Kobiety na zachodniopomorskim rynku pracy - nagrodzony !

W dniu 13 grudnia 2006r. w Warszawie Projekt "Kobiety na zachodniopomorskim rynku pracy" został nagrodzony, jako jeden z ośmiu najlepszych pozarządowych projektów, zrealizowanych z unijnych funduszy w ramach konkursu ogłoszonego przez Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT oraz Stowarzyszenie Klon/Jawor pt. "Dobre praktyki po polsku, czyli praktycznie o Funduszach Strukturalnych".

Rozpoczęcie realizacji Projektu Aktywna Promocja Zachodniopomorskiej Przedsiębiorczości

Polska Fundacja Przedsiębiorczości otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pt. "Aktywna Promocja Zachodniopomorskiej Przedsiębiorczości" w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Priorytet II "Wzmocnienie rozwoju zasobów ludzkich w regionach", Działanie 2.5 "Promocja Przedsiębiorczości" (nr Projektu Z/2.32/II/2.5/ZARR/W/II/12/06).

Zakończenie realizacji Projektu Kobiety na zachodniopomorskim rynku pracy

Polska Fundacja Przedsiębiorczości uprzejmie informuje, że z dniem 30 listopada 2006r. został zakończony Projekt "Kobiety na zachodniopomorskim rynku pracy", realizowany wspólnie przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w Szczecinie i Telewizję Polską S.A. Oddział Szczecin.

Pożyczki dla przedsiębiorców z Powiatu Słubickiego - utworzenie Punktu Obsługi Subregionalnego Funduszu Pożyczkowego Odra w Słubicach.

W dniu 28 września 2006 roku Starostwo Powiatowe w Słubicach podpisało umowę o utworzenie i prowadzenie Punktu Obsługi Subregionalnego Funduszu Pożyczkowego "Odra".

Projekt Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości - Regionalny Fundusz Pożyczkowy POMERANUS nominowany do Europejskich Nagród Przedsiębiorczości

Regionalny Fundusz Pożyczkowy POMERANUS został laureatem Konkursu "Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości" (The European Enterprise Awards) na poziomie krajowym w kategorii "Wspieranie Przedsiębiorstw" i jako najlepszy projekt z Polski został zgłoszony do finału konkursu na poziomie europejskim w Brukseli.

Targi Przedsiębiorczości i Rozwoju Biznesu PROBIZNES.

W dniach 6-7 października 2006 roku w Szczecinie, w Centrum Wystawienniczo-Targowym Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbędą się Targi Przedsiębiorczości i Rozwoju Biznesu PROBIZNES.

Zaproszenie do składania ofert.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Pl. Rodła 9, 70 - 419 Szczecin zaprasza zainteresowane podmioty do składania ofert cenowych w trybie konkursu ofert na wykonanie robót budowlanych w zakresie wszystkich branż pod nazwą "Wykonanie przebudowy i rozbudowy budynku na potrzeby ośrodka szkoleniowego i siedziby" mieszczącego się w Szczecinie przy ul. Monte Cassino 32.

Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Funduszy Pożyczkowych (PSFP).

W dniach 01-02.06.2006 na Mazurach w Starych Jabłonkach pod Olsztynem odbył się Piąty Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Funduszy Pożyczkowych. Polska Fundacja Przedsiębiorczości jako aktywny członek PSFP corocznie uczestniczy w obradach i pracach Stowarzyszenia.

Trzydniowe szkolenie dla kobiet Własna firma czy poszukiwanie pracy.

Szanowne Panie - mieszkanki powiatu choszczeńskiego, drawskiego, wałeckiego, świdwińskiego i szczecineckiego! Zapraszamy na bezpłatne trzydniowe szkolenie dla kobiet "Własna firma czy poszukiwanie pracy".

Trzydniowe szkolenie dla kobiet Własna firma czy poszukiwanie pracy.

Szanowne Panie - mieszkanki powiatu białogardzkiego, sławieńskiego i koszalińskiego! Zapraszamy na bezpłatne trzydniowe szkolenie dla kobiet "Własna firma czy poszukiwanie pracy".

ISO ISOQAR
Strona używa cookies Dowiedz się więcej