Wizyta KLONA na Dniach Kariery ZUT

29.11.2013

Kolejna edycja Dni Kariery na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie była okazją do zaprezentowania oferty pożyczkowej Funduszu Mikropożyczkowego KLON. Studenci i absolwenci mieli możliwość zapoznania się z ofertą pożyczkową oraz szkoleniowo-doradczą, w ramach której można rozpocząć własną działalność gospodarczą. Co istotne, mikropożyczka w maksymalnej kwocie do 50 tys. zł udzielana jest ze środków unijnych na preferencyjnych warunkach, m.in. bez wkładu własnego, z możliwością karencji w spłacie kapitału do 12 miesięcy oraz z minimalnym oprocentowaniem. Dodatkowo Fundusz oferuje możliwość fakultatywnego udziału w praktycznych szkoleniach oraz doradztwie zarówno przed rozpoczęciem działalności gospodarczej jak również po jej rozpoczęciu.

Stoisko oraz prezentacja Funduszu KLON cieszyła się dużym zainteresowaniem młodych osób, a najwięcej pytań dotyczyło m.in. czasu rozpatrywania wniosku o pożyczkę, tematyki doradztwa i szkoleń oraz kryteriów Funduszu w zakresie oceny pomysłu na własną firmę. Fundusz Mikropożyczkowy KLON jest jedynym tego typu projektem w województwie zachodniopomorskim oferującym wsparcie mikropożyczkowe dla osób rozpoczynających działalność w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a nabór uczestników odbywa się w trybie ciągłym.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami KLONA!!!

Więcej informacji na stronie projektu.

Kolejna edycja Dni Kariery na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie była okazją do zaprezentowania oferty pożyczkowej Funduszu Mikropożyczkowego KLON. Studenci i absolwenci mieli możliwość zapoznania się z ofertą pożyczkową oraz szkoleniowo-doradczą, w ramach której można rozpocząć własną działalność gospodarczą.
Co istotne, mikropożyczka w maksymalnej kwocie do 50 tys. zł udzielana jest ze środków unijnych na preferencyjnych warunkach, m.in. bez wkładu własnego, z możliwością karencji w spłacie kapitału do 12 miesięcy oraz z minimalnym oprocentowaniem.
Dodatkowo Fundusz oferuje możliwość fakultatywnego udziału w praktycznych szkoleniach oraz doradztwie zarówno przed rozpoczęciem działalności gospodarczej jak również po jej rozpoczęciu.
Stoisko oraz prezentacja Funduszu KLON cieszyła się dużym zainteresowaniem młodych osób, a najwięcej pytań dotyczyło m.in. czasu rozpatrywania wniosku o pożyczkę, tematyki doradztwa i szkoleń oraz kryteriów Funduszu w zakresie oceny pomysłu na własną firmę.
Fundusz Mikropożyczkowy KLON jest jedynym tego typu projektem w województwie zachodniopomorskim oferującym wsparcie mikropożyczkowe dla osób rozpoczynających działalność w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a nabór uczestników odbywa się w trybie ciągłym.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami KLONA http://www.pfp.com.pl/rzvsm_kontakt.htm#Scene_1