Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2013

05.11.2013

W dniach 18-24 listopada odbywa się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – ŚTP (Global Entrepreneurship Week). Jest to ogólnoświatowa inicjatywa, która ma na celu promowanie przedsiębiorczości.

Przez tydzień na całym świecie miliony uczniów, studentów, absolwentów oraz osób zamierzających założyć własną firmę będzie uczestniczyć w szkoleniach nt. przedsiębiorczości, konferencjach, spotkaniach z przedsiębiorcami i happeningach. Jak co roku Polska Fundacja Przedsiębiorczości wspiera inicjatywę i bierze aktywny udział w wydarzeniu poprzez promowanie postaw proprzedsiębiorczych, zachęcając kreatywne, młode osoby ze szkół średnich do działania na rzecz rozwoju swoich umiejętności.

W ramach tegorocznego ŚTP Polska Fundacja Przedsiębiorczości organizuje w trzech szczecińskich liceach spotkania szkoleniowo-warsztatowe pt.  „Od pomysłu do własnej firmy” oraz „Etyka w biznesie”.

Tematyka spotkań jest odpowiedzią na najczęściej zgłaszane potrzeby młodzieży oraz nauczycieli. Serdecznie zapraszamy i już teraz zachęcamy do współpracy przy kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w 2014 roku !!!

Szczegółowy opis wszystkich wydarzeń na stronie www.bezwąsa.pl