Szkolenie 22 października 2008 r. - Zmiany podatkowe w MSP w 2008 roku

07.10.2008

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Zmiany podatkowe w MSP w 2008 roku".

Szkolenie to obejmuje swoją tematyką wprowadzone i planowane zmiany przepisów podatkowych na rok 2008, ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich przedsiębiorstw, a także zapowiedzi zmian przewidzianych od stycznia 2009 r. Szkolenie przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe z działalności gospodarczej, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, służb księgowych pracujących na potrzeby w/w podmiotów. Od uczestników oczekujemy podstawowej wiedzy w tej dziedzinie. Szkolenie nie obejmuje podstawowych definicji i ogranicza się do omówienia istotnych zmian i ich skutków, bez omawiania przepisów bazowych dla tych zmian. Ramowy program przesyłamy w załączeniu. Spotkanie to będzie również okazją do zapoznania się z bieżącą ofertą finansową i szkoleniową Fundacji. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie. Szkolenie poprowadzi pani Justyna Maćkowiak - doradca gospodarczy, praktyk, konsultant w dziedzinie podatków, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenie odbędzie się dnia 22 października 2008 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-3129201.

W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Łączymy pozdrowienia
Dział Szkoleń i Doradztwa PFP