Szkolenie Finanse dla niefinansistów - finanse MSP, Szczecin, 01.06.2010.

21.05.2010

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), działająca na rzecz MSP, ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Finanse dla niefinansistów - finanse MSP".

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkolenia z problematyką finansów w małych i średnich przedsiębiorstwach. Podczas szkolenia uczestnicy poznają podstawowe pojęcia z zakresu finansów przedsiębiorstwa, źródła informacji o sytuacji finansowej przedsiębiorstwa oraz źródła finansowania małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie adresowane jest do właścicieli i kadry kierowniczej (kierownicy, dyrektorzy, zarząd) mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla pracowników tych firm, którzy odpowiedzialni są za podejmowanie decyzji niosących skutki finansowe.

Szkolenie poprowadzi pan dr Marek Czyż - specjalista w dziedzinie analizy ekonomicznej, ekonomiki przedsiębiorstw oraz bankowości korporacyjnej. Wykładowca współpracujący z Polską Fundacją Przedsiębiorczości.

Podczas seminarium uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie odbędzie się dnia 01 czerwca 2010 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń: dwa dni przed planowanym terminem szkolenia do godz. 15.00 lub do wyczerpania miejsc !

Łączymy pozdrowienia - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.