Szkolenie Komunikacja społeczna w praktyce przedsiębiorcy, Szczecin, 08.06.2009r.

27.05.2009

Uprzejmie informujemy, że w ramach wsparcia działalności Regionalnego Funduszu Pożyczkowego "Pomeranus" organizujemy bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców woj. Zachodniopomorskiego pt. "Komunikacja społeczna w praktyce przedsiębiorcy".

Szkolenie odbędzie się dnia 8 czerwca 2009 r. w godzinach od 10.00 do 15.00, a poprowadzą je Panie Monika Kwasigroch oraz Edyta Strub - dziennikarki telewizyjne, realizujące m.in. programy o przedsiębiorczości i finansach, specjalistki z zakresu public relations. Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców - właścicieli lub osób zarządzających firmą, menedżerów, dyrektorów firm oraz rzeczników przedsiębiorstw.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przy ul. Monte Cassino 32 w Szczecinie. Każdy z uczestników otrzyma komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenie o uczestnictwie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 4 czerwca 2009 do godziny 12.00 lub do wyczerpania miejsc !

Łączymy pozdrowienia - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.