Szkolenie - Podatki w MSP

18.01.2008

Ciągle zmieniające się przepisy prawa podatkowego oraz brak jednolitej ich interpretacji w praktyce urzędów odpowiedzialnych za ich wprowadzenie i nadzór stanowią najważniejsze wyzwanie w codziennej działalności małych i średnich firm.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Podatki w MSP".

Szkolenie to obejmuje swoją tematyką wprowadzone i planowane zmiany przepisów podatkowych na rok 2008, ze szczególnym uwzględnieniem małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe z działalności gospodarczej, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, służb księgowych pracujących na potrzeby w/w podmiotów. Od uczestników oczekujemy podstawowej wiedzy w tej dziedzinie. Szkolenie nie obejmuje podstawowych definicji i ogranicza się do omówienia istotnych zmian i ich skutków, bez omawiania przepisów bazowych dla tych zmian.

Spotkanie to będzie również okazją do zapoznania się z bieżącą ofertą finansową i szkoleniową Fundacji. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie w formie aktywnych warsztatów, poprowadzi pani Marta Frąckowiak - doradca rachunkowy i prawny, trener w dziedzinie rozpoczynania działalności gospodarczej.Na miejscu uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych.

Szkolenie odbędzie się dnia 31 stycznia 2008 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w Ośrodku Szkoleniowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32, sala Toronto (parter).

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, prosimy o przesłanie drogą elektroniczną wypełnionego formularza zgłoszenia uczestnictwa na adres pfp@pfp.com.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 29 stycznia br. do godziny 12.00 lub do wyczerpania miejsc !

Serdecznie zapraszamy !