Szkolenie Kadry i płace wynagrodzenia, Szczecin, 23.06.2009r.

08.06.2009

W imieniu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (PFP), w ramach działalności Regionalnego Funduszu Pożyczkowego "Pomeranus", mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Kadry i płace wynagrodzenia".

Szkolenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, jak i dla osób planujących zatrudnienie w dziale kadrowym lub już w nim pracujących.

Celem szkolenia jest przede wszystkim zapoznanie uczestników szkolenia z aktami prawnymi i wynikającymi z nich obowiązkami pracodawców wobec zatrudnionych pracowników, prawami pracodawców oraz innymi aspektami prawnymi mającymi wpływ na zatrudnianie pracowników. Szczegółowy harmonogram szkolenia przesyłamy w załączeniu.

Szkolenie w formie wykładów teoretycznych oraz warsztatów, poprowadzi pani Justyna Maćkowiak - doradca gospodarczy, kwalifikowany księgowy, trener w dziedzinie prowadzenia działalności gospodarczej, rachunkowości i prawa pracy, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Na miejscu uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się dnia 23 czerwca 2009 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń: dwa dni przed planowanym terminem szkolenia do godz. 15.00 lub do wyczerpania miejsc !

Łączymy pozdrowienia - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.