Szkolenie 19 maja 2008 - Analiza i planowanie sprzedaży

29.04.2008

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Analiza i planowanie sprzedaży ".

Celem szkolenia jest zdobycie praktycznych umiejętności w wykorzystywaniu marketingowych narzędzi i metod analizy oraz planowania sprzedaży. Informacja na temat realizowanych przez firmę wyników to podstawowy element skutecznego zarządzania. Stąd analiza sprzedaży jest podstawowym narzędziem dla poprawnego planowania dalszych działań rynkowych.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mogli przekonać się, w jak różny sposób można interpretować dane sprzedażowe. Odpowiednio przeprowadzona analiza sprzedaży pozwala lepiej zrozumieć sytuację własnej firmy i wskazywać rozwojowe kategorie klientów oraz rynków. Każdy z uczestników pozna nowoczesne metody analizy i planowania sprzedaży, które będzie mógł wykorzystać we własnej firmie. Szkolenie przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za analizę i planowanie sprzedaży w firmie, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadzi pani dr Marzena Frankowska - praktyk, konsultant w dziedzinie marketingu, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Kurs prowadzony będzie z wykorzystaniem metod interaktywnych tj. case-study, ćwiczenia i inne. Ramowy program przesyłamy w załączeniu. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie odbędzie się dnia 19 maja 2008 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w Ośrodku szkoleniowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32, sala Toronto.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go mailem na adres pfp@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-3129201.

Zapraszamy !