Szkolenie Prawa i obowiązki podatników w kontroli podatkowej, Szczecin, 14.10.2009r.

02.10.2009

W imieniu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (PFP), w ramach działalności Regionalnego Funduszu Pożyczkowego "Pomeranus", mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Prawa i obowiązki podatników w kontroli podatkowej".

Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli, pełnomocników i pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw, odpowiedzialnych za obsługę kontroli przeprowadzanych u przedsiębiorcy.

Celem szkolenia jest zapoznanie osób szkolonych z prawami i obowiązkami w zakresie prowadzonej kontroli podatkowej i zdobycia w tym zakresie wiedzy, która jest niezbędna by skutecznie bronić własnego stanowiska wobec zarzutów postawionych podczas przeprowadzonej kontroli podatkowej (skarbowej). Szczegółowy harmonogram szkolenia przesyłamy w załączeniu.

Szkolenie w formie wykładów teoretycznych oraz warsztatów, poprowadzi pan Jarosław Małolepszy - inspektor kontroli skarbowej, audytor wewnętrzny, biegły sądowy w zakresie analiz finansowych i ekonomicznych, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Na miejscu uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Szkolenie odbędzie się dnia 14 października 2009 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń: trzy dni przed planowanym terminem szkolenia do godz. 15.00 lub do wyczerpania miejsc !

Łączymy pozdrowienia - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.