Szkolenie Innowacyjny produkt: poszukiwanie i ocena pomysłów, Szczecin, 10.03.2010.

01.03.2010

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Innowacyjny produkt: poszukiwanie i ocena pomysłów".

Celem szkolenia jest:

  • Zwiększenie wiedzy na temat kreatywności i innowacyjności
  • Poznanie metod twórczego generowania koncepcji nowych produktów i usług
  • Poznanie metod oceny koncepcji produktów, usług i technologii pod względem poziomu innowacyjności oraz potencjalnego wpływu na branżę

Szkolenie kierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, poszukujących pomysłu na produkt/usługę, do osób zajmujących się zawodowo wprowadzaniem nowych produktów/usług.

Szkolenie poprowadzi pani dr Anna Samborska Owczarek, wykładowca Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, specjalista w zakresie inwentyki i technik twórczego rozwiązywania problemów.

Szkolenie odbędzie się dnia 10 marca 2010 r. w godzinach od 09.00 do 15.30 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń: dwa dni przed planowanym terminem szkolenia do godz. 14.00 lub do wyczerpania miejsc !

Łączymy pozdrowienia - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.