Szkolenie Przepływy pieniężne, czyli jak zaplanować i utrzymać płynność finansową firmy

03.11.2008

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie "Przepływy pieniężne, czyli jak zaplanować i utrzymać płynność finansową firmy".

Szkolenie adresowane jest do właścicieli mikro i małych firm lub osób nimi zarządzających, pracowników pionów finansowych oraz wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć jak skutecznie planować i monitorować przepływy pieniężne. Celem seminarium jest przedstawienie tematyki planowania i kontrolowania strumienia środków pieniężnych w celu utrzymania płynności firmy oraz w aspekcie planowania jej rozwoju.

Zakres tematyczny będzie obejmował m.in. takie zagadnienia jak: planowanie i zarządzanie przepływem środków pieniężnych, analizę przepływu oraz jego interpretację. Spotkanie to będzie również okazją do zapoznania się z bieżącą ofertą finansową i szkoleniową Fundacji. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie. Szkolenie poprowadzi pan Piotr Sylwestrzak - Główny Specjalista ds. Szkoleń, wykładowca PFP, doradca biznesu.

Szkolenie odbędzie się dnia 07 listopada 2008 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Łączymy pozdrowienia Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.