Pierwsze szkolenie w ramach projektu INNOSTART

21.11.2008

Studentów, Doktorantów i Naukowców zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej zapraszamy na szkolenie: "Analiza problemów w początkowej fazie planowania założenia i rozwoju małej firmy".

Szkolenie odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2008 r. w godzinach 9.00 - 16.00, w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przy ulicy Monte Cassino 32 w Szczecinie.

Spotkanie prowadzone będzie w formie warsztatowej, co umożliwi wyłonienie najlepszych pomysłów na biznes. Wykorzystanie profesjonalnych technik: burzy mózgów, Parnesa i Rickardsa - z pomocą trenerów - ułatwi pracę nad przekształcaniem pomysłu w gotowy plan działania. Szkolenie poprowadzi dr hab. inż. Antoni Wiliński, prof. nadzw. PS, Dziekan Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej oraz pani Anna Samborska-Owczarek - eksperci w zakresie metodologii twórczego rozwiązywania problemów. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału w szkoleniu na załączonym formularzu zgłoszenia i odesłanie go do dnia 27 listopada 2008 r.: faks: (091) 449 43 58 lub e-mail: inkubator@ps.pl.

Zgłoszenia przyjmowane będą do godz. 12.00

 

Liczba miejsc jest ograniczona !