Szkolenie Rynek finansowy - wyzwania i szanse dla przedsiębiorstw

24.10.2008

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Raiffeisen Bank Polska S.A. mają zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie pt. "Rynek finansowy - wyzwania i szanse dla przedsiębiorstw".

Eksperci Raiffeisen Bank Polska S.A. zajmujący się analizą Rynków Finansowych zaprezentują Państwu zagadnienia związane z historią Rynków Finansowych, sposobami przewidywania poziomów kursowych i bieżącymi prognozami rynkowymi. Ponadto opowiedzą Państwu o niestandardowych rozwiązaniach dotyczących zarządzania ryzykiem kursowym, w tym o instrumentach zabezpieczających to ryzyko. Jesteśmy głęboko przekonani, że uczestnictwo w spotkaniu jest doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy z tego obszaru, a także do nawiązania wielu interesujących kontaktów biznesowych.

Spotkanie odbędzie się 04 listopada 2008 r. o godz. 10:30 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie przy ul. Monte Cassino 32 (sala TORONTO, poziom 0). Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 31 października 2008 r. poprzez przesłanie wypełnionego formularza.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !