Szkolenie ABC prowadzenia działalności gospodarczej, Szczecin, 21.04.2009r.

03.04.2009

W imieniu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (PFP), w ramach działalności Regionalnego Funduszu Pożyczkowego "Pomeranus", mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "ABC prowadzenia działalności gospodarczej", przeznaczone dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Celem szkolenia jest przede wszystkim zapoznanie się z głównymi wymogami oraz obowiązkami wynikającymi z faktu rozpoczynania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w pierwszych miesiącach działalności (aspekty prawne oraz ekonomiczno-rachunkowe). Szczegółowy harmonogram szkolenia przesyłamy w załączeniu.

Szkolenie w formie aktywnych warsztatów, poprowadzi pani Justyna Maćkowiak - doradca rachunkowy i prawny, trener w dziedzinie rozpoczynania działalności gospodarczej, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Na miejscu uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie. Szkolenie odbędzie się dnia 21 kwietnia 2009 roku w godzinach 10:00 - 15:00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 17 kwietnia 2009 do godziny 12:00 lub do wyczerpania miejsc !

Łączymy pozdrowienia - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.