Szkolenie Psychologia zarządzania ludźmi w sytuacji zmiany

04.11.2008

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Psychologia zarządzania ludźmi w sytuacji zmiany".

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu stosowania metod psychologicznych, przydatnych w zarządzaniu zespołem pracowników, w szczególności w sytuacji zmiany. Znajomość metod i narzędzi wspomagających zarządzanie zmianami, zwłaszcza w momencie powstawania oporu ludzi w sytuacji zmiany, a także nabycie umiejętności reagowania na sytuacje konfliktowe, jest niezbędne w kierowaniu współczesnymi przedsiębiorstwami. Szkolenie adresowane jest do osób kierujących zespołami pracowników, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności przywódcze, liderów, jak również dla osób planujących sprawować funkcję menedżera.

Spotkanie to będzie również okazją do zapoznania się z bieżącą ofertą finansową i szkoleniową Fundacji. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie. Szkolenie poprowadzi Pani Beata Dobińska - psycholog, trener i wykładowca w dziedzinie psychologii zarządzania biznesem, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Szkolenie odbędzie się dnia 13 listopada 2008 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Łączymy pozdrowienia Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.