Szkolenie Zarządzanie różnymi typami osobowości, Szczecin, 27.02.2009r.

11.02.2009

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), działająca na rzecz MSP, ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Zarządzanie różnymi typami osobowości".

Czy wiesz, któremu pracownikowi powierzyć samodzielne podejmowanie trudnych decyzji? Dla którego szczególnie istotna jest dobra atmosfera w pracy i przyjacielskie relacje? Z którym w trakcie rozmowy powinieneś być wyjątkowo konkretny i rzeczowy? Odpowiedzi na pytania uzyskasz podczas szkolenia. Dowiesz się jak wykorzystać wiedzę psychologiczną dotyczącą osobowości, w szczególności koncepcję stylów charakteru, w skutecznym zarządzaniu pracownikami. Dzięki temu nie tylko lepiej zrozumiesz zachowanie członków twojego zespołu, ale także i własne.

Celem proponowanego szkolenia jest pokazanie roli rozpoznania cech osobowości i temperamentu dla efektywności zespołów pracowniczych a także poprawa umiejętności kadry kierowniczej w zakresie doboru, motywowania, kierowania i rozwijania pracowników zgodnie z naturalnymi predyspozycjami psychicznymi, cechami osobowości i temperamentu.

Szkolenie przeznaczone jest dla dyrektorów, menedżerów, kierowników odpowiedzialnych za proces zarządzania zespołami pracowniczymi. Szkolenie poprowadzi Pani Beata Dobińska - psycholog, trener i wykładowca w dziedzinie zajęć psychologiczno-motywujących, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie odbędzie się dnia 27 lutego 2009 roku w godzinach 10.00-15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Łączymy pozdrowienia  - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.