Szkolenie Bazowe kompetencje menedżerskie, Szczecin, 19.05.2009r.

07.05.2009

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Bazowe kompetencje menedżerskie".

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i umiejętności, które decydują o skuteczności pracy menedżera i pozwalają mu odnieść sukces. Udział w szkoleniu pozwoli na rozwój kompetencji menedżerskich, a także nabycie wiedzy ułatwiającej efektywne komunikowanie się oraz zarządzanie kapitałem ludzkim. Dzięki rozwinięciu umiejętności przekazywania informacji, motywowania i przekonywania pracowników, menedżer buduje efektywny zespół. Szkolenie pozwala także na poznanie osobistych stylów zarządzania, kładąc szczególny nacisk na poznanie własnych mocnych stron, a także obszarów, które wymagają poprawy.

Szkolenie adresowane jest do osób zarządzających zespołami, liderów, którzy chcą zdiagnozować swój styl menedżerski oraz doskonalić swoje kompetencje w tym zakresie, jak również dla osób planujących sprawować funkcję menedżera.

Szkolenie poprowadzi Pani Beata Dobińska - psycholog, trener i wykładowca w dziedzinie zajęć psychologiczno-motywujących, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Szkolenie odbędzie się dnia 19 maja 2009 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32. Podczas seminarium uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń: trzy dni przed planowanym terminem szkolenia do godz. 15.00 lub do wyczerpania miejsc !

Łączymy pozdrowienia - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.