SZKOLENIE pt. Praktyczne przygotowanie wniosków aplikacyjnych do Działania 3.4 Mikroprzedsiębiorstwa Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, SZCZECIN

03.06.2005

Szanowni Państwo,

W związku z uruchomieniem kolejnej rundy aplikacyjnej (od 1 czerwca do 30 czerwca br.) do Działania 3.4 Mikroprzedsiębiorstwa ZPORR, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczecinie, pełniąca jednocześnie rolę Instytucji Wdrażającej oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości, udzielająca pożyczek dla mikro i małych przedsiębiorstw pragną zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie połączone z warsztatami, na temat:

Praktyczne przygotowanie wniosków aplikacyjnych do Działania 3.4 Mikroprzedsiębiorstwa Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Działanie 3.4 Mikroprzedsiębiorstwa ZPORR jest przeznaczone dla sektora mikroprzedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż 36 miesięcy, które chciałyby podnieść swoją konkurencyjność poprzez inwestycje i pomoc doradczą. W ramach programu możliwe jest uzyskanie dotacji w wysokości do 50 tys. EUR, co może stanowić nawet do 65% wartości inwestycji.

Szkolenie odbędzie się 8 czerwca 2005 r., w godzinach 10.00 - 15.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Morskiego w Szczecinie, Plac Batorego 4, I piętro.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie do ZARR S.A. wypełnionej karty zgłoszeniowej, faksem na numer 0-91 432 93 22 do dnia 7 czerwca do godziny 12.00. Ilość miejsc ograniczona!

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z p. Marią Czerniecką (tel. 0-91 3595-281)

Serdecznie zapraszamy !

Zaproszenie na szkolenie
Program szkolenia
Karta zgłoszenia na szkolenie