Szkolenie Jak pozyskać dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na inwestycje w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, Szczecin, 06.05.2009r.

30.04.2009

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), działająca na rzecz MSP, ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Jak pozyskać dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na inwestycje w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach".

Szkolenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych dotacjami inwestycyjnymi na rozwój firm. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat zasad ubiegania się o dofinansowanie ze środków UE na inwestycje w przedsiębiorstwie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

  • kto i kiedy może ubiegać się o dotacje
  • na jakie projekty można uzyskać dofinansowanie i co można sfinansować w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego
  • o jaką kwotę można się ubiegać i na jakich zasadach
  • gdzie szukać potrzebnych dokumentów
  • jak poprawnie wypełnić i przygotować wniosek wraz z załącznikami
  • na co szczególnie zwrócić uwagę przy planowaniu projektu i tworzeniu dokumentacji

Na szkoleniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie. Szkolenie prowadzić będzie Pani Katarzyna Kaak-Łasecka - ekspert w dziedzinie funduszy unijnych dla przedsiębiorców, posiadający doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej oraz prowadzenia szkoleń dla przedsiębiorców. Szkolenie odbędzie się dnia 6 maja 2009 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-312-92-01. W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń: dwa dni przed planowanym terminem szkolenia do godz. 15.00 lub do wyczerpania miejsc !

Łączymy pozdrowienia - Dział Szkoleń i Doradztwa PFP.