Szkolenie 10 kwietnia 2008 - Jak pozyskać dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na działalność mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

02.04.2008

Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie, którego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat zasad ubiegania się o dofinansowanie ze środków UE na inwestycje w przedsiębiorstwie w ramach najnowszych konkursów Regionalnego Programu Operacyjnego dla sektora MSP ogłoszonych w województwie zachodniopomorskim.

Szkolenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych dotacjami inwestycyjnymi na rozwój firm w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat zasad ubiegania się o dofinansowanie ze środków UE na inwestycje w przedsiębiorstwie w ramach najnowszych konkursów dla sektora MSP ogłoszonych w województwie zachodniopomorskim.

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

  • kto i kiedy może ubiegać się o dotacje
  • na jakie projekty można uzyskać dofinansowanie i co można sfinansować w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego
  • o jaką kwotę można się ubiegać i na jakich zasadach
  • gdzie szukać potrzebnych dokumentów
  • jak poprawnie wypełnić i przygotować wniosek wraz z załącznikami
  • jak przebiega ocena wniosku
  • na co szczególnie zwrócić uwagę przy planowaniu projektu i tworzeniu dokumentacji

Szkolenie prowadzić będzie Pani Katarzyna Kaak-Łasecka - ekspert w dziedzinie funduszy unijnych dla przedsiębiorców, posiadająca doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej oraz prowadzenia szkoleń dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się dnia 10 kwietnia 2008 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go mailem na adres pfp@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-3129201.

Zapraszamy !