Szkolenie 16 października 2008 r. - Skuteczne motywowanie pracowników

07.10.2008

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Skuteczne motywowanie pracowników".

Zarządzanie zasobami ludzkimi, jak i skuteczne motywowanie pracowników, to jedna z najcenniejszych umiejętności, ale także jedno z największych wyzwań dla menedżera. Wielu z nich stawia sobie pytanie, co zrobić, aby pracownicy skutecznie wykorzystywali swój potencjał w pracy zawodowej? Szkolenie ma na celu przedstawienie metod skutecznego motywowania finansowego i pozafinansowego. Szkolenie przeznaczone jest dla menedżerów zarządzających zasobami ludzkimi, dla wszystkich pracowników zarządzających zespołami i chcących zwiększyć poziom motywacji swoich podwładnych, a także dla wszystkich osób odpowiedzialnych za budowanie skutecznych i efektywnych zespołów pracowniczych. Szkolenie poprowadzi Pani Beata Dobińska, psycholog, trener i wykładowca w dziedzinie psychologii zarządzania biznesem, wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Podczas seminarium uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu zaświadczenie o uczestnictwie.

Szkolenie odbędzie się dnia 16 października 2008 r. w godzinach 10.00 - 15.00 w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie, ul. Monte Cassino 32.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres j.golonka@pfp.com.pl lub faksem na numer 091-3129201.

W razie pytań, prosimy o kontakt do pani Joanny Golonka, tel.: (091) 312-92-23, e-mail: j.golonka@pfp.com.pl.

Łączymy pozdrowienia
Dział Szkoleń i Doradztwa PFP