Szkolenie - Stres i wypalenie zawodowe

05.11.2007

Szanowni Państwo,
Stres oraz wypalenie zawodowe bardzo często pojawiają się w naszym codziennym życiu, jak również, a może przede wszystkim, podczas pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej. Jak radzić sobie ze stresem, jak zapobiec wypaleniu zawodowemu? Na te podstawowe pytania odpowiedzi udzieli Państwu proponowane poniżej szkolenie.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. "Stres oraz wypalenie zawodowe". Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności związanych z walką ze stresem oraz z zapobieganiem wypaleniu zawodowemu. Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców - właścicieli lub osób zarządzających firmą. Na spotkaniu uczestnicy otrzymają komplet materiałów i pomocy szkoleniowych.

Szkolenie poprowadzi Pani Elżbieta Stelmach - licencjonowany doradca zawodowy, pedagog, trener i wykładowca w dziedzinie zajęć psychologiczno-motywujących. Ramowy program znajdziecie Państwo w załączniku. Szkolenie odbędzie się dnia 26 listopada 2007 w godzinach 10.00 - 15.00 w Ośrodku Szkoleniowym Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie przy ul Monte Cassino 32, w Sali Toronto I.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez przesłanie drogą elektroniczną wypełnionego formularza zgłoszenia uczestnictwa na adres pfp@pfp.com.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 12 listopada br. do godziny 12.00 lub do wyczerpania miejsc !

UWAGA !
Liczba miejsc ograniczona.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !